اجتماعی

اقتدار پليس در برخورد با برهم زنندگان نظم عمومى

فرمانده‎ ‎انتظامی ملایر با اشاره به وقوع درگیری دسته جمعی در روز گذشته در خیابان‎ ‎‏۳۲‏‎ ‎متری ملایر؛ افزود: بلافاصله ‏جلسه مربوطه تشکیل شد و هماهنگی های لازم‎ ‎برای اخذ نیابت قضایی و دستگیری برهم زنندگان نظم عمومی صورت ‏گرفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سرهنگ احمد ساکی ‎پنجشنبه 20 مرداد ماه در نشست خبری؛ با ‎اشاره به اینکه در یک عملیات کاملا ضربتی همه نیروهای پلیس بسیج شدند و با‎ ‎سرعت عمل و اقتدار برای ‏دستگیری متهمین با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی‎ ‎وارد عمل شدند، افزود: در این عملیات در مجموع ۳۰ نفر دستگیر شد ‏و ۱۰۰ عدد‎ ‎چماق عریض و طویل و ۱۲ خودرو که در درگیری حضور داشتند و ۲۵ دستگاه موتورسیکلت‎ ‎متخلف، ‏کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه افرادی که در این درگیری‎ ‎حضور داشتند اهل یکی از روستاهای استان مرکزی بودند و علت این درگیری اختلاف طایفه ای قدیمی بوده است، اظهار کرد: ۱۰ ماشین‎ ‎یدک کش برای حمل ‏ماشین های متخلف که در این درگیری حضور داشتند، بسیج شد.

فرمانده‎ ‎انتظامی ملایر در بخش دیگری ا زسخنان خود با بیان اینکه در طول چهار ماه گذشته با اشراف‎ ‎اطلاعاتی و کار شبانه روزی موفق به ‏کشف یک تُن و ۶۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر‎ ‎شدیم، گفت: در بحث کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۸ ‏درصد‎ ‎افزایش داشتیم‎.‎

ساکی، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون وقوع قتل در سطح شهرستان ۹۰‏‎ ‎درصد کاهش و در بحث کشف وقوع ‏سرقت ۹۶ درصد افزایش داشته ایم.

وی با بیان اینکه‎ ‎در سطح شهرستان ملایر از نظر امنیتی مشکل خاصی وجود ندارد؛ اظهار ‏کرد: درگیری‎ ‎های فردی ۱۴۰ درصد و درگیری های دسته جمعی 100 درصد نسبت به مدت مشابه سال‎ ‎قبل کاهش داشته ‏است.

ساکی از افزایش سه درصدی دستگیری خرده فروشان مواد مخدر خبر‎ ‎داد و گفت: در بحث دستگیری متهمین و مجرمین ‏متواری 9 درصد افزایش داشته ایم.

این مقام‎ انتظامی با بیان اینکه در زمینه توقیف موتورسیکلت ها و خودروهای متخلف ۳۸ درصد‎ ‎افزایش داشته ایم، اظهارکرد: در تصادفات فوتی برون ‌شهری نیز ۵۷ درصد افزایش داشته‎ ایم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن