اجتماعی

برگزاری کارگاه بازآفرینی شهری، به منظور ارتقای سطح علمی

شهردار ملایر به برگزاری یک دوره کارگاه آموزشی باز آفرینی شهری توسط شهرداری ملایر اشاره کرد و گفت: به همت دبیرخانه ستاد بازآفرینی پایدار شهری مستقردر شهرداری، یک دوره کارگاه آموزشی بازآفرینی شهری در خصوص بهسازی و توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی، در سالن اجتماعات دانشگاه ملایر برگزار شد.

مجید فرجی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: دکتر حمیدرضا رمضانی مدیر گروه پژوهشی و عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی به عنوان مدرس این کارگاه، در خصوص مفاهیم، رویکردها، سیاست ها، برنامه ها، ساختارهای نهادی وتدارکات مرتبط با آن، توضیحات لازم را برای مدیران عضو ستاد بازآفرینی شهرستان ملایر ارائه داد.

وی با بیان اینکه برگزاری اینگونه کارگاه ها برای ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان بسیار مفید و اثر بخش خواهد بود، گفت: در این جلسه مدیران شهری از سطح شهر ملایر و کارکنان شهرداری مرتبط با این حوزه حضور داشتند.

فرجی اظهار امیدواری کرد: با بهره برداری و استفاده کاربردی از آموزه های این کارگاه، شاهد ارتقای سطح علمی کارمندان در راستادی اهداف برگزاری اینگونه کارگاه ها و در راستای افزایش سطح عملی در حوزه ساخت و ساز شهری باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن