سلامت و پزشکی

مردم نسبت به تزريق دز يادآور كرونا اقدام كنند

‍ معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر با تاکید بر اینکه مردم نسبت به تزریق دُز یادآور واکسن کرونا اقدام کنند، گفت: وضعیت شهرستان ملایر از نظر رنگ‌بندی کرونا شکننده است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ حسین فارسی در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی و زدن واکسن الزامی است، افزود:
با توجه به روند صعودی شیوع ویروس کرونا و فرا رسیدن فصل پاییز، مردم و کارمندان ادارات باید نسبت به تزریق دُز یادآور واکسن کرونا اقدام کنند.

وی اظهار کرد: تمامی مراکز واکسیناسیون کرونا در سطح شهرستان فعال‌اند و هیچ محدودیتی در تزریق واکسن وجود ندارد و رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی و زدن ماسک در تمامی مراسم‌ها، محافل و مراکز عمومی الزامی است.

فارسی ادامه داد: با توجه به حضوری بودن آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، نسبت به تست سلامت دانش‌آموزان و واکسیناسیون دانشجویان تدابیر لازم اتخاذ شود.

معاون فرماندار ملایر با اشاره به اینکه تمامی دستگاه‌های اجرایی و ارگان‌ها موظف به اجرای مصوبات ستاد مدیریت کرونا هستند، گفت: کمیته اطلاع‌رسانی، اصحاب رسانه و فضای مجازی در روستای اقناع‌سازی مردم و الزام در رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و زدن ماسک اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: باید با همکاری دستگاه‌های مرتبط مانور اطلاع‌رسانی، هشدار و ضدعفونی اماکن عمومی در سطح شهر برگزار و موج جدیدی از ایجاد حساسیت و اقناع‌سازی مردم انجام شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن