اجتماعیورزشی

قهرمانی تیم تنیس دختران در مسابقات اعزامی

ملی پوش تنیس روی میز از سطح خوب مسابقات خبر داد.

شیما صفایی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: در مسابقات، کشورهای ترکیه، آذربایجان و ازبکستان حضور داشتند و از سطح خوب و بالایی نیز برخور دار بود و در بخش انفرادی کشورهای کامرون و قزاقستان حضور داشتند.

وی افزود: خوشبختانه در بخش تیمی با تلاش هم تیمی‌هایمان ما موفق به کسب مقام اول شدیم اما در بخش انفرادی متاسفانه در یک چهارم باختم و با نتیجه سه بر یک بازی را واگذار کردم.

شیما صفایی اذعان کرد: حمایت‌هایی که از طرف فدراسیون خودمان به خصوص کمیته ملی المپیک بوده بسیار خوب و کل هزینه این مسابقات از پول اعزام گرفته تا رفت و آمد‌ها و…به عهده این کمیته بوده است و خودشان هم در آنجا حضور داشتند و از ما استقبال کردند.

این تنیس کار ملی افزود: همانند ۴ سال گذشته ما باز هم توانستیم مقام اول تیمی را کسب نماییم؛ حریف ترکیه‌ای ما که ۳ نفر اصلی تیم آن‌ها رنکینگ بالاتری از ۴ نفر تیم ما داشتند و مسابقات زیادی اعزام می‌شدند بنابراین توانستند رنکینگ خودشون را ارتقا بدهند و تجربه‌های بین المللی زیادی را کسب کرده بودند اما تصور نمی‌کردند که به تیم ما ببازند و ما توانستیم با شکست این تیم به مقام قهرمانی برسیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن