اقتصادیسیاسی

کارکنان مخابرات، خواستار پرداخت بیمه

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان گفت: دلیل اجتماع جلوی درب فرمانداری اعتراض کارگرها و راننده‌های بخش خصوصی مخابرات به دلیل عدم پرداخت بیمه و عدم افزایش حقوق  آنان در سال جدید  بوده است.

علیرضا بابایی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: کارگرها و عمدتا رانندگان بخش خصوصی شرکت مخابرات با اجتماع جلوی درب فرمانداری همدان خواستار پرداخت به موقع حق بیمه و همچنین افزایش حقوق خود را که سالانه برای کارمندان اضافه می‌شود دارند، البته ساز و کار این مباحث به صورت کشوری بوده و به دلیل اجتماع جلوی درب فرمانداری ما ورود کرده‌ایم.

وی بیان کرد: مباحث مالی بین شرکت مخابرات، اپراتور همراه اول و تامین اجتماعی است، مبالغ چندین میلیاردی که بین مخابرات، همراه اول و تامین اجتماعی جا به جا می‌شود  باعث ایجاد مشکلات برای کارمندان مخابرات شده است.

مدیر روابط عمومی فرمانداری همدان تاکید کرد: طبق گفته این افراد حق بیمه از آنان کم می‌شود اما چندین ماه است که بیمه ای برایشان پرداخت نشده است و پیمانکار به تامین اجتماعی هزینه ای برای حق بیمه نداده است ؛ علت این کار و توضیح پیمانکار در این زمینه بدهی است که شرکت مخابرات باید به اپراتور همراه پرداخت کند تا پول بیمه را بتواند بدهد.

علیرضا بابایی اذعان کرد: بعد از شنیدن حرف‌ها و خواسته‌های مردم تصمیم بر این شد که فردا با حضور مدیرعامل مخابرات، تامین اجتماعی و همچنین نماینده اپراتور همراه اول و تعدادی از نمایندگان معترضین در ساختنمان فرمانداری جلسه ای درباره این موضوع و راه حل هایی برای حل آن برگزار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن