ورزشی

اوضاع وحشتناک قهرمان آسیا در همدان/ پاس به تهران برمی‌گردد!


مراسم امضای قرارداد واگذاری مدیریت باشگاه پاس به بخش خصوصی در شرایطی عصر امروز برگزار می‌شود که خبرها حکایت از اوضاعی اسفناک پیرامون قهرمان آسیا دارد.
به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، عصر امروز قرار است یکی از هتل‌های شهر میزبان مراسم امضای قرارداد واگذاری مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان به بخش خصوصی باشد. مراسمی که در کارت دعوت آن از “رویداد مهم” استفاده شده اما پشت پرده اتفاقات دیگری در حال رخ دادن است و گویا بار دیگر در فوتبال همدان شاهد اختلافات مدیریتی و کج‌سلیقگی متولیان خواهیم بود.
ظاهر امر قرار بر این است که در این مراسم شرکت سرمایه‌گذاری “جویبار شهر” به‌عنوان بخش خصوصی عنان کار آخرین قهرمان ایران در آسیا را از محمدصادق چیت‌سازیان نماینده موسسه فرهنگی ورزشی شهدای الوند همدان در دست بگیرد. اما از قرار معلوم یکی از مدیران عامل صاحب اسم و رسم که چندین سال است در باشگاه‌های خوزستانی فعالیت می‌کند، به عنوان سرپرست مدیرعاملی پاس انتخاب شده.
این انتخاب وقتی جالب می‌شود که شنیده‌ها حکایت از آن دارد یکی از بانیان اصلی انتقال پاس به همدان حالا سخت پیگیر بازگرداندن این تیم به پایتخت است و حتی قول‌هایی به پیشکسوتان این تیم در تهران داده. و جالب‌تر اینکه در قرارداد واگذاری پاس به بخش خصوصی هیچ بندی مبنی بر اینکه شرکت نامبرده شده حق خروج امتیاز پاس از همدان را ندارد، دیده نمی‌شود و این نگرانی‌ها را دوچندان کرده است.
از طرف مقابل یکی از اعضای هیات‌امنای پاس که در انتقال این تیم به همدان سهم زیادی داشت، گویا از طریق یکی از وکلای نزدیک به خود پیگیر موضوع شده و احتمالا ظرف چند روز آینده شاهد کشمکش زیاد میان بزرگان پاس و متولیان استان خواهیم بود.
حتی شنیده شده که موسسه ورزشى قوامین قول‌هایی مبنی بر اسپانسری پاس در صورت بازگشت به تهران داده، اما در حال حاضر همدانی‌ها سخت دنبال مقاومت در برابر فردی هستند که قصد انتقال قهرمان آسیا از همدان را دارد.
با این حال گویا علی‌الحساب شرکت مذکور فعالیت خود را از همدان استارت خواهد زد تا کم کم به فکر انتقال پاس از هگمتانه باشند. بر همین مبنا چند روز پیش یکی از متولیان اداره بهزیستی همدان که قرابتی با سرمایه‌گذاران دارد، نشستی را با چند خبرنگار همدانی برگزار کرده و اساتید دنبال یک تیم 6 نفره برای روابط عمومی تیم دسته دومی پاس هستند!
با شرافتی که از دو سه نفر از خبرنگاران حاضر در جلسه سراغ داریم، امیدواریم برابر اتفاقات نگران کننده پاس ایستادگی و مثل همیشه به فکر هواداران این تیم باشند. چراکه در حال حاضر حتی واگذاری به بخش خصوصی هم با امضای تمامی اعضای هیات‌امنا صورت نمی‌گیرد و تنها امضای دو نفر (آیت‌الله طه‌محمدی و کاظم اولیایی) پای این موضوع دیده می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن