اجتماعی

بازگشت مجدد جایزه ملی محیط زیست

رئیس اداره آموزش و مشارکت مردمی از بازگشت جایزه ملی محیط زیست بعد از وقفه‌ای 4 ساله خبر داد.

داوود محرابی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین بیان کرد: یک نامه برای برگزاری مجدد جایزه ملی محیط زیست که پس از 4 سال متوالی متوقف شده بود برای ما ارسال شده است که طبق این نامه مسابقه در اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این مسابقه چه در بخش خصوصی و چه  برای کارمندان دولت است که اقداماتی در زمینه محیط زیست انجام می‌دهند و می‌توانند این اقدامات را به صورت‌های متفاوت آموزشی، مشارکتی، کار گروهی، فیلم و یا عکس و… مستند کرده و به بخش مربوطه ارسال نمایند.

رئیس اداره آموزش و مشارکت مردمی افزود: طریقه ارسال مستندات هنوز مشخص نشده است و ممکن است سامانه‌ای به صورت کشوری و مستقیم تعیین شود تا شرکت کنندگان مستندات خود را ارسال کنند و یا اینکه این مسئولیت به ما واگذار شود و بعد از جمع آوری ما اطلاعات مربوط به استان خود را برای بخش کشوری ارسال نماییم.

داوود محرابی اذعان کرد:  جایزه ملی محیط زیست فرصتی است برای تبادل اندیشه‌ها و دستاوردهای فعالان این عرصه، ایجاد انگیزه برای مشارکت مردمی  و گسترش فرهنگ حمایت و حفاظت از محیط زیست در جامعه با رویکرد تشویق و تقدیر از افرادی که در این مسیر کوشا و به نوعی در شناخت و بسط آن تأثیر گذار بوده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن