اجتماعی

توانمند سازی خانواده‌های نیازمند، اولویت کمیته امداد

مدیر کمیته امداد امام خمینی( ره) ملایر با بیان اینکه توانمندسازی خانواده ها در اولویت کاری ما قرار دارد؛ افزود: امسال با تلاش صورت گرفته ۷۱ خانواده توانمند شدند و با رضایت خود از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج شدند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ علی خراسانی پنجشنبه 27 مرداد ماه، در جمع اصحاب رسانه، افزود: در سال جاری در بحث اشتغالزایی و توانمندسازی افراد، سهمیه کمیته امداد ملایر هراز و۶۰۰ نفر تعیین شده که تا به امروز به ۱۸۹ نفر تسهیلاتی اشتغالزایی افزون بر ۱۶ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه در چهار ماهه سال جاری شمار خانواده های نیازمند تحت پوشش این نهاد که از خدمات ما بهره‌مند می‌شوند به رقم ۹ هزار ۱۹۴ خانوار رسیده است، افزود: امسال موفق شدیم ۶۴ فقره جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا کنیم.

وی با بیان اینکه در بحث صدقات در چهار ماهه سال جاری مبلغ یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومان در سطح شهرستان جمع آوری صدقه داشتیم، افزود: در بحث زکات نیز موفق به جمع‌آوری یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان شدیم.

خراسانی با اشاره به اینکه در بحث اکرام ایتام و طرح محسنین از ابتدای سال تاکنون چهار میلیارد تومان به نیازمندان پرداخت شده است، تاکید کرد: حفظ آبرو و کرامت کرامت مددجویان و خانواده های تحت پوشش از اولویت های کاری ما بوده و هست.

خراسانی خاطرنشان کرد: سال گذشته با پیگیری های دکتر هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس و همکاری یک بنیاد خیریه ۱۵۰ خانواده نیازمند، صاحب مسکن شدند و در حوزه مسکن خدمات گسترده و خوبی در سال گذشته و امسال به مددجویان ارائه شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن