فرهنگ و هنر

برگزاری تور نیم روزه عکاسی

در آستانه روز همدان، ابن سینا و روز پزشک، و با هدف بزرگداشت روز جهانی عکاسی، تور نیم روزه عکاسی با حضور جمع کثیری از عکاسان همدانی برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین و به نقل از دبیرخانه کنگره همدان، تور عکاسی به همراه بازدید رایگان از اماکن عمومی، با همت دبیرخانه کنگره  “همدان، مرکز جهانی طب سینایی” و در راستای رسالت این دبیرخانه برگزار شد، اجتماع یکپارچه عکاسان، با حضور تنی چند از مقامات شهرستانی، استانی و کشوری مزین شد.

در این رویداد جناب آقای حاج بابایی نماینده محترم مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، دکتر حسینی شهردار همدان، دکتر شانیان رییس صنعت و معدن، دکتر ویژه رییس سازمان فرهنگ و ارشاد، سرکار خانم گودرزی مدیر سازمان اسناد ملی، خانم زارعی مدیر نهاد کتابخانه های عمومی، و آقای … معاون جوانان سازمان تربیت بدنی حضور داشتند.

در مراسم بزرگداشتی که در اماکن تاریخی سطح شهر برگزار شد از عکاسان هنری و خبری که به رغم روز کاری پر تراکم و پیش از آغاز روز همدان، ابن سینا و روز پزشک، دعوت دبیرخانه کنگره  “همدان، مرکز جهانی طب سینایی” را برای حضور در این جمع پذیرا شده بودند، قدردانی شد.

این رویداد در راستای پیشبرد اهداف کنگره که همانا معرفی بیش از پیش ظرفیت های بی بدیل همدان در حوزه های مختلف بود برگزارگردید، در طی این رویداد، بالغ بر سیصد تن از عکاسان هنری و خبری همدان با حضور خود در آرامگاه شیخ الرئیس بوعلی سینا، و فعالیت در گنبد علویان و آرامگاه باباطاهر، به همت شهرداری همدان تقدیر و تکریم شدند.

شایان ذکر است از آثار هنری تهیه شده در این برنامه، جهت برگزاری مسابقه و نمایشگاه عکاسی به تاریخ یکم تا هشتم شهریور ماه سال جاری استفاده خواهد شد؛ همچنین تهیه درخواست تعیین معبر و ساخت ونصب المان عکاسی در سطح شهر همدان از دیگر اهداف این رویداد بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن