اجتماعیورزشی

تیم موفقی در نقل‌وانتقالات بودیم/ از استقلال خوزستان شناختی نسبی داریم

سرمربی شهرداری همدان از فعالیت نقل‌وانتقالاتی این تیم برای حضور در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور ابراز رضایت کرد.

احمد جمشیدیان در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین اظهار کرد: ابتدا از حمایت‌های باشگاه و همکاری بازیکنان و کادرفنی قدردانی می‌کنم که در این مدت با وجود فرصت کمی که در اختیار داشتیم، سختی‌ها را به جان خریده و خود را با شرایط هماهنگ کردند تا با شرایطی مناسب خود را مهیای حضور در مسابقات این فصل کنیم.

وی تصریح کرد: برخلاف اینکه تیم را خیلی دیر بستیم و تقریبا می‌توان گفت جزو آخرین تیم‌هایی بودیم که تمرینات پیش‌فصل خود را استارت زد، اما خوشبختانه با تلاش بازیکنان و درایت اعضای کادرفنی به شکل خوب و امیدوارکننده‌ای رسیده‌ایم و با تمام توان به دنبال موفقیت در فصل جدید لیگ یک فوتبال کشور هستیم.

جمشیدیان با بیان اینکه اردوها را از داخل استان استارت زدیم، عنوان کرد: بعد از همدان در تهران اردویی یک هفته‌ای برپا کردیم و برگزاری سه بازی تدارکاتی در پایتخت به هماهنگی بیشتر تیم خیلی کمک کرد و در مجموع باید گفت که شرایط شهرداری در فاصله چند روز مانده به آغاز لیگ یک مثبت است.

بازیکن سابق استقلال تهران و سپاهان اصفهان با بیان اینکه تیمش در نقل‌وانتقالات موفق بوده، خاطرنشان کرد: با تلاش باشگاه و همکارانم در کادرفنی موفق شدیم چند بازیکن باکیفیت که از تیم جدا شده بودند را برگردانیم که این اتفاق بزرگ و قابل ملاحظه‌ای برای تیم ما محسوب می‌شود.

سرمربی شهرداری با اشاره به اینکه تیم باکیفیتی در اختیار دارد، به بازی هفته نخست برابر استقلال خوزستان در اهواز اشاره کرد و افزود: در هفته نخست برابر تیمی بازی داریم که بدون تردید امسال مدعی صعود به لیگ برتر باشگاه‌های کشور خواهد بود. بنابر این به هیچ عنوان کار آسانی در پیش نخواهیم داشت و این را به بازیکنان متذکر شده‌ام.

وی بیان کرد: می‌دانیم که از این بازی چه می‌خواهیم و سعی می‌کنیم با تمرکز زیاد، دست پر از اهواز خارج شویم، اما نباید فراموش کرد که آب و هوای اهواز آن هم در این فصل سال کار را برای هر تیمی سخت‌تر می‌کند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.
جمشیدیان اضافه کرد: تیم قدرتمندی در هفته نخست برابر ما صف‌آرایی خواهد کرد که بازیکنان خوبی در ترکیب خود دارد. شناخت نصفه و نیمه‌ای از آنها داریم و تلاش خواهیم کرد که از همین ابتدا امتیازات را جمع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان بیان کرد: تیم‌ها در هفته‌های ابتدایی درک کاملی از هم ندارند و از هفته‌های سوم-چهارم به بعد شناخت از یکدیگر بیشتر می‌شود. ما هم تلاش می‌کنیم که رقبا را خوب آنالیز کنیم، چراکه امتیازات هفته‌های ابتدایی خیلی مهم است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن