اجتماعی

امنیت مردم، خط قرمز پلیس

فرماندهی انتظامی استان همدان از تلاش بی وقفه ماموران پلیس برای ایجاد امنیت و آرامش در استان و برخورد جدی با متخلفان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، صبح روز دوشنبه ۳۱ مرداد ماه، در مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه اجتماعی سردار امیری عنوان کرد: خبرنگاران
در کاهش آمار تخلفات و جرائم نقش بی بدیلی دارند و در این زمینه می‌توانند کمک شایانی به ما داشته باشند؛ همچنین مستحباتی نداریم که ارزشش به اندازه خدمت به مردم باشد و نیرو انتظامی به عنوان خادمین مردم کنارشان هستند و هیچ عملی بالاتر از خدمت به مردم نیست.

وی تاکید کرد: در شرایطی هستیم که دشمن در حال القا یأس و ناامیدی در جامعه هستند و خبرنگاران باید با قلم‌هایشان و همکاری با پلیس برای ناکام کردن دشمنان به ما کمک کنند و این نقش را باید به خوبی ایفا کرد؛ ولیکن ما خبرنگاران را واسطه بین خود و مردم می‌دانیم و مطالبه گری و پیگیری خبرنگاران می‌تواند برای مسئولین تذکری باشد و وظایف آن‌ها را به یاد آور شوند.

این مقام انتظامی بیان کرد: وجه مشترک شهدا تقوا بوده و به دور از هرگونه سیاست بودند این افراد به دنبال خدمت به مردم بودند و تذکراتی می‌دادند که در خفا و به صورت پنهانی بوده اما تاثیر آن به صورت عملی و عالی انجام می‌شد؛ همچنین چشم همه دنیا به جمهوری اسلامی است و شهدا اهمیت این قضیه و جمهوری اسلامی را به خوبی درک کردند.

سردار امیری اذعان کرد: پلیس تعدد ماموریت دارد و جایی نیست که حضور نداشته باشند، در تمامی مراسمات و تعطیلات باید حضور داشته و به فکر امنیت مردم باشند؛ همچنین کمک به تحصیل، علم و دانش کمک به فعالیت‌های جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است، اگر امنیت نباشد اقتصاد نیست، نمی‌توانیم از اقدامات دانش بنیان خود صحبت کنیم،
زمانی که مردم بدانند که امنیت دارند می‌توانند به خوبی جامعه را پیش ببرند و اقدامات خود را عملی کنند.

وی افزود: کشور ما به همت خون شهدا و تلاش بی وقفه ماموران خوشبختانه جز کشورهای امن است و این برای ما اهمیت بالایی دارد و مردم باید بدانند پلیس در برخورد با تخلفات بسیار قاطع است و این زمانی محقق می‌شود که مردم از تلاش شبانه روزی پلیس آگاه باشند.

فرماندهی انتظامی استان اذعان کرد: امنیت مردم خط قرمز ما است و ما اجازه نمی‌دهیم افراد با اقدامات خصوصا خشن و اقداماتی که اجتماع را جریحه دار می‌کند، پلیس در برخورد با این افراد بسیار جدی و قاطعانه عمل می‌کند و با کسانی که از این خط قرمز عبور کنند برخورد می‌شود.

سردار امیری افزود: پاکسازی نقاط آلوده مثل مکان‌هایی که مواد مخدر توزیع می‌شود و یا جمع آوری افرادی که باعث مزاحمت در مکان‌های عمومی می‌شوند و آرامش مردم را بهم بزنند توسط ماموران ما رصد و برخورد خواهد شد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن