ورزشی

تراژدی واگذاری پاس، هرروز جالب‌تر از دیروز قهرمان آسیا را خانوادگی اداره خواهند کرد!


تیم فوتبال پاس همدان در شرایطی به بخش خصوصی واگذار شده که زوایای پنهان این مزایده صوری هرروز ابعاد جالب‌تری به خود می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، هادی خرمیان سرمایه‌گذار و مدیرعامل جدید باشگاه پاس روز گذشته در تست‌گیری این تیم حاضر شد و عملا عنان کار آخرین قهرمان ایران در آسیا را بر عهده گرفت. اما جالب است بدانید که موسسه گردشگری خرمیان به‌صورت خانوادگی اداره می‌شود و به عبارت ساده‌تر پاس همدان را از این پس یک خانواده مدیریت خواهند کرد!

موسسه‌ فرهنگی، گردشگری جویبارشهر قشم به شماره 190 و شماره شناسه 14004839960 در نوزدهم فروردین 1394 توسط شورای عالی مناطق آزاد ثبت شده اما طبق بررسی‌های به عمل آمده در سایت جامع ثبت شرکت‌ها هیچگونه اطلاعاتی از این شرکت در دسترس نیست که جای تعجب دارد.
اما در آخرین نقل‌وانتقالات به عمل آمده در موسسه شرکاء و درصد سهم‌الشرکه هريک عبارت است از آقايان هادي خرميان دارنده 90 درصد از کل سهم‌الشرکه، مهدي خرميان دارنده پنج درصد از کل سهم‌الشرکه و خانم رقيه خرميان دارنده پنج درصد از کل سهم‌الشرکه که در واقع جویبارشهر را باید یک موسسه خانوادگی تلقی کرد.
البته با یک جستجوی ساده در اینترنت حداقل دو خلع‌یدی (برکناری به دلیل عمل نکردن به تعهدات) از قراردادها توسط این شرکت به چشم می‌خورد. حال باید دید آیا سرنوشت پاس با این شرکت خانوادگی به کجا می‌انجامد.
*این عشق را به ما برگردانید
به هر حال پاس هم‌اکنون به این سبک واگذار شده و هنوز هیچ‌کدام از متولیان این تیم از حمیدرضا حاجی‌بابایی و استاندار گرفته تا مدیرکل ورزش و رئیس هیات فوتبال واکنشی به تحرکات اخیر کاظم اولیایی و صادق چیت‌سازیان نشان نداده‌اند. چیزی که پیداست اما اینکه هوادارِ این تیمِ نگون‌بخت سال‌هاست انتظار رسیدن کشتی پاس به ساحل آرامش را می‌کشد. تیمی که خیلی‌ها را در همدان با فوتبال آشتی داد.
شاید بعضی‌ها این جمله معروف “بیل شنکلی” را شنیده‌اند که: “فوتبال چیزی فراتر از مرگ و زندگی است.” حقیقتاً از چشم‌انداز لذت و هیجان شاید بتوان به آن اینگونه نگریست، اما همین که به واسطه آن، خشم و جنون را مسلح کردیم فوتبال دیگر مسئله‌ای فراتر از مرگ و زندگی نیست، بلکه خود مرگ است؛ با همان جذابیت، وحشت و ترسناکی. همان عشق روایت شده در حماسه‌هاست. چیزی که با آن زندگی می‌کنیم و از روزگار حظّ وافر می‌بریم.
فوتبال، این جنونِ شگفت‌انگیز با هوادارش زنده است و مسلم اینکه مشتاقانِ مستطیل‌سبز در هگمتانه سال‌هاست در ذهن‌هایشان دنبال یک دکمه برای شروعی مجدد هستند تا بیشتر از روزگار انس گرفته با فوتبال لذت ببرند.
وقتی اشتیاق عاشقان به این ورزشِ همه‌چیز تمام در سال‌های ابتدایی انتقال پاس به همدان یادمان می‌آید، آن شعر معروف “بری مانیلو” که در بازی‌های خانگی تاتنهام، هواداران به نمایش می‌گذارند در ذهن‌هایمان تداعی می‌شود که: “بدون تو نمی‌توانیم بخندیم”!
پس لطفا آقایان مسئول برای پاس نسخه‌های شفابخش تجویز کنید لطفا!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن