سلامت و پزشکی

تزریق بیش از ۴۲۰ هزار دُز واکسن کرونا در ملایر

فرماندار ملایر گفت: یک نمونه ارزشمند خدمات پزشکان و مجموعه بهداشت و درمان در سال گذشته، تزریق بیش از ۴۲۰ هزار دُز واکسن کرونا است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سلمان اسماعیلی عصر سه‌شنبه یکم شهریور ماه به مناسبت زادروز ابوعلی سینا و روز پزشک، در مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهید “احمدرضا احدی” نخبه کشوری و رتبه نخست رشته پزشکی، افزود: شهدا الگو و اسوه خدمت‌رسانی هستند و امروز در هر نقطه از کشور شاهد خدمات اثربخش جامعه پزشکی هستیم.

وی با بیان اینکه وجود همه مشکلات و کاستی‌ها و برخی محدودیت‌ها، مجموعه پزشکان و پرستاران، خانواده‌ای نامدار و پرتلاش هستند، افزود: امروز در هر نقطه از کشور حتی در دور افتاده‌ترین نقاط، شاهد خدمات جامعه پزشکی هستیم و بدون شک مردم متوجه اقدامات جهادی پزشکان و مجموعه کادر بهداشت و درمان هستند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه یک نمونه ارزشمند خدمات پزشکان و مجموعه بهداشت و درمان در سال گذشته، تزریق بیش از ۴۲۰ هزار دُز واکسن کرونا است، خاطرنشان کرد: واکسیناسیون کرونا یک اثر بسیار ملموس در شهرستان ملایر و پیرو آن در مجموعه کشور داشت که تعداد فوتی‌ها از ۷۰۰ نفر در روز، تک رقمی و در مقطعی صفر شد.

فرماندار ملایر اظهار کرد: افتتاح چندین پروژه و در دست اجرای تعدادی دیگر در آستانه هفته دولت، به همت پزشکان و سایر مجموعه کادر درمان، نشانه‌هایی از تلاش‌های این مجموعه است که به نمایندگی از مردم، قدردان مجاهدت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی آنها هستیم.

گفتنی است ؛ عصر امروز به مناسبت زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک ، فرماندار ویژه ملایر، مادر شهید احدی، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و جامعه پزشکان شهرستان، با حضور در گلزار شهدای عاشورا، ضمن عطرافشانی و غبارروبی مزار این شهید والامقام، به مقام شامخ شهید “احمدرضا احدی” شهید نخبه کشوری و رتبه اول رشته پزشکی و دیگر همرزمان شهیدش ادای احترام کردند.

شهید “احمدرضا احدی” از سرداران رشید دفاع مقدس است که در عملیات کربلای 5 شجاعانه به شهادت رسید. این شهید والامقام سال ۱۳۶۴ رتبه نخست کنکور پزشکی را کسب کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن