ورزشی

رقابت ٣٣١ تيم در جام پرچم

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه این شهر میزبان مسابقات مینی‌فوتبال “جام پرچم”است، گفت: در این مسابقات ۳۳۱ تیم از سراسر استان همدان شرکت میکنند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سلمان اسماعیلی در آئین افتتاحیه مسابقات مینی‌فوتبال “جام پرچم” در ورزشگاه پنج هزار نفری شهید روحیان ملایر که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، جمعی از مدیران شهرستان، ورزشکاران و پیشکسوتان و تیم‌های ورزشی، با تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی، افزود: در طلیعه هفته دولت شاهد برگزاری رویداد بزرگ ورزشی در این شهرستان و استان همدان هستیم.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقات از نظر وسعت در تمام طول تاریخ ایران بی‌سابقه است، گفت: تاکنون سابقه نداشته هیچ دولتی به این اندازه دولت سیزدهم به ورزش‌های روستایی و عشایری توجه کند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: برگزاری اینگونه رویدادها برای این است که نشان دهیم جامعه ایرانی برخلاف همه تبلیغات و بدخواهی بدخواهان، یک جامعه پرنشاط، پرانرژی و امیدوار است.

اسماعیلی با بیان اینکه این رویداد ورزشی نشان میدهد همه ملت ایران برای آینده‌ای بهتر وحدت دارند و منسجم هستند، اظهار کرد: تیم‌های مختلف از روستاهای شهرستان به صورت یکدست و متحد آمده‌اند فریاد بزنند برای اینکه ایران آباد شود، حاضرند همانند شهدا تا پای جان رشادت کنند.

گفتنی است؛ در این مسابقات ۳۳۱ تیم از سراسر استان همدان و ۶۹ تیم از شهرستان ملایر حضور دارند که از این تعداد ۶۳ تیم در بخش آقایان و ۶ تیم در بخش بانوان است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن