اجتماعیسیاسی

سوخت رسانان پای کار پروژه آب‌رسانی، از تالوار

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان تأمین سریع و بدون وقفه سوخت مورد نیاز اجرای پروژه آب رسانی از سد تالوار را از اولویت های منطقه خواند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، امین روستایی در تشریح این خبر عنوان کرد: سوخت رسانان منطقه همدان به سهم خود پایِ کار تامین سوخت مورد نیاز انتقال آب شرب از سد تالوار به شهر همدان بوده و از هیچ کمکی دریغ نمی کنند.

وی افزود: مدیر و معاونان و روسای نواحی تابعه مستقر در شهرستان های استان ضمن پیگیری تطبیق نیازها در چارچوب الزامات سامانه فروش فرآورده های نفتی “سدف”, تا رفع مشکل آب شهر همدان یک روز در میان نشست هماهنگی برگزار کرده تا ضمن اطلاع از روند پیشرفت این پروژه ملی، سوخت کافی و به هنگام به ماشین آلات پروژه تحویل داده شود.

او اضافه کرد: در ادامه این نشست ها در سومین جلسه ویدئو کنفرانس هماهنگی مدیریت, معاونین و مسئولان ستادی و عملیاتی منطقه همدان باروسای نواحی تدارک سوخت و پشتیبانی از پروژه اشاره شده و همچنین تأمین سوخت فوری تانکرهای حمل آب آشامیدنی برای توزیع در محلات ومناطق شهری با کمبود شدیدتر آب شرب دردستور کار قرار گرفت.

روستایی از هماهنگی و همکاری همه دستگاهها و در راس آن پیگیری مجدانه و شبانه روزی استاندار محترم همدان خبرداد و اذعان کرد:نمایندگان منطقه روزانه از روند اقدامات شرکت آبفای استان در انتقال آب به همدان بازدید به عمل می آورند و از منظر مسئولیت اجتماعی, هرجا نیاز به انجام اموری که در حیطه سوخت رسانی حس شود بلافاصله ورود  می کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن