سیاسی

تحویل پمپ‌های آب از سوی شرکت‌های ایرانی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان از پایان لوله گذاری آب رسانی از تالوار به همدان و نصب بخشی از تجهیزات خبر داد.

فرزاد تیموری در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: وزیر کشور در روز پنجشنبه به عنوان ریاست بحران کشور وارد همدان شدند و از پروژه‌ خط انتقال آب از سد تالوار به تصفیه خانه شهید بهشتی دیدن کرده و با گزارش مسئولان مربوطه توصیه‌هایی برای انجام اقدامات لازم را دادند.

وی بیان کرد: مطابق هر شب که جلسه‌ای در خصوص عملکرد‌های اجرایی آب در استانداری برگزار می‌شود، در پایان روز پنجشنبه نیز جلسه‌ای به ریاست احمد وحیدی، وزیر کشور تشکیل شد، که قول کمک‌هایی از سوی ستاد بحران کشور و پیگیری‌های مستمر تا پایان پروژه داده شده است.

معاون فرهنگی امور عمرانی استانداری همدان افزود: در کنار سفر وزیر کشور، جمالی پور معاون عمرانی ایشان در جلسه‌ای با شهردار همدان در رابطه با مسائل و مشکلات شهری و نیز مسائل روستایی جلسه ای برگزار کرده و از شهرستان درگزین دیدن کردند.

فرزاد تیموری اذعان کرد: لوله گذاری از سد تالوار به تصفیه خانه شهید بهشتی به پایان رسیده است و طی قراردادی با شرکت‌های ایرانی برای دریافت تجهیزات مانند پمپ و الکتروموتورها بخشی از آن را دریافت کردیم اما نصب هر کدام از آن ها زمان زیادی را لازم دارد؛ همچنین تا زمانی که تاییدیه استاندارد بودن آب صادر نشود وارد شبکه آبرسانی نخواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن