ورزشی

غدیر ملایر؛ نائب قهرمان مسابقات امیدهای کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه تیم غدیر ملایر عنوان نائب قهرمانی مسابقات هندبال امیدهای بانوان کشور را کسب کرد، گفت: مسابقات هندبال لیگ باشگاه های امید کشور به میزبانی شهر کرد با حضور ۱۸ تیم از سراسر کشور برگزار شد.

حمیدرضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: تیم غدیر ملایر که در رده سنی امید در این دوره از رقابت ها حضور پیدا کرده بود در مرحله اول با قرار گرفتن در گروه پنج تیمی با تیم های تهران، کرمان، بوشهر و گلستان هم گروه شد و توانست با موفقیت از سد آنها عبور کرده و به عنوان سرگروه به مرحله یک هشتم صعود کند.

وی ادامه داد: در مرحله حذفی یک هشتم با پیروزی مقابل تیم عمارت مسعود سنندج به مرحله نیمه نهایی راه یافت و به همراه تیم های امید البرز، شهید چمران لارستان و امید دلفان لرستان در جمع چهار تیم برتر رقابت ها جای گرفت.

سپهری نیا اظهارکرد: تیم غدیر ملایر در مرحله نیمه نهایی با اقتدار در یک رقابت پر گل از سد تیم امید دلفان لرستان گذشت و به همراه تیم یکتا افروز البرز به مرحله نهایی و فینال این دوره از رقابت ها راه یافت و در نهایت در یک رقابت نزدیک و پایاپای مقابل تیم البرز با نتیجه۳۲ بر۳۰ بازی را به البرز واگذار و عنوان نایب قهرمانی این دروه از رقابت ها را از آن خود کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر همچنین از نایب قهرمانی مسابقات دوچرخه سواری استان از آن بانوی ملایری خبر داد و گفت: ” نوژا نظام زاده” با کسب مدال نقره و مقام نایب قهرمانی مسابقات دوچرخه سواری استان خوش درخشید.

وی افزود: مسابقات دوچرخه سواری انتخابی استان در راستای معرفی مستعدین این رشته ورزشی برای حضور در مسابقات کشور به میزبانی استان همدان برگزار شد و ” نوژا نظام زاده” با حضوری قدرتمند در این دوره از مسابقات توانست مدال نقره و مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرده و مجوز حضور در مسابقات کشوری را دریافت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن