اجتماعیفرهنگ و هنر

برگزاری کنسرت‌ها در همدان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از آغاز برگزاری کنسرت‌ها با برنامه ریزی دقیق‌تری، بعد از ماه صفر خبر داد.

دکتر مسعود ویژه در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: مطابق قبل، کنسرت‌ها بعد از ماه صفر در همدان برگزار خواهد شد، اما اولویت ما با برگزاری کنسرت‌ها در حیطه موسیقی سنتی و محلی است و بعد از آن طبق علایق همشهریان و خواسته آنان از خوانندگان دعوت به عمل می‌آید.

وی بیان کرد: با توجه به مشکلاتی که در کنسرت‌های قبلی به وجود آمده بود ما جلسه‌ای را به همین منظور برگزار کرده و به دنبال آسیب شناسی آن بوده‌ایم، پس انتظار می‌رود با رفع این مشکلات در آینده بتوانیم کنسرت‌های خوبی در استان برگزار کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، در رابطه با تاثیر رسانه‌ها بر اخلاقیات مردم اذعان کرد: رسانه اگر بر مبنای خدا محوری باشد، آرزو و آرمان‌هایی که در انقلاب اسلامی داشتیم و به آن سمت حرکت کنیم رسالتی که می‌خواهیم در حوزه عرفانیت پیش می‌رود.

دکتر ویژه اظهار کرد: مبنای تفکر غرب بر روی منافع انسانی و به دنبال زیاده خواهی است، اما ما نباید به این سمت کشیده شویم گاهی چالش‌هایی را داشته‌ایم اما تلاش می‌کنیم تا مشکلات و موانع را از سر راه برداریم؛ همچنین خانه مطبوعات و دیگر سازمان‌های مربوطه باید با تهیه آموزش‌هایی در این خصوص به ما کمک کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن