ورزشی

بهانه‌تراشی‌ها شروع شد/پاس مدل جدید، راهی مثل قدیم

مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان بعد از گذشته دو سه هفته از معارفه خود، شروع به بهانه‌تراشی کرده است.
به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، تیم فوتبال پاس همدان بعد از کش‌وقوس‌های فراوان ظاهرا به بخش خصوصی واگذار شده اما انگار هیچ کدام از مشکلات قدیمی این تیم حل نخواهد شد. پاسی‌ها با هادی گل‌محمدی سرمربی بومی توافق کردند و تمرینات تیم هم کم‌کم دارد سروشکل می‌گیرد اما مدیریت پاس که انگار چشم‌بسته به همدان سفر کرده از قرار معلوم به‌تازگی در جریان مشکلات تیم قرار گرفته است.
هادی خرمیان که چندی پیش در یک مراسم پر سر و صدا در هتل باباطاهر به‌عنوان مدیرعامل پاس همدان انتخاب شد در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌ها گفته ” فکر نمی‌کردیم پس از گذشت هفته‌ها با وجود انعقاد قرارداد واگذاری مدیریت پیمانی باشگاه بین هیات امنای پاس و شرکت جویبار شهر، دفتر مرکزی باشگاه به ما تحویل داده نشود، با این حال سرمربی باشگاه را انتخاب کردیم و در پی برآورده کردن خواسته‌های نقل و انتقالاتی هادی گل‌محمدی هستیم. انتظار ما از مسئولان حمایت از تیم است چراکه پاس آبروی فوتبال همدان محسوب می‌شود و نمی‌توان به تنهایی این تیم را برای رسیدن به جایگاه اصلی یعنی لیگ برتر هدایت کرد و امیدواریم هرچه سریع‌تر تکلیف خوابگاه تیم روشن شود تا بتوانیم بازیکنان غیربومی را در آنجا اسکان دهیم.”
حالا فلش‌بکی بزنیم به نخستین روزهای حضور خرمیان در همدان و مصاحبه‌ای که سراسر تزریق امید و روحیه به هواداران پاس بود. “هیچ برنامه و تصمیمی برای انتقال تیم پاس به خارج از استان نداریم و براساس قراردادی سه ساله، مدیریت پیمانی باشگاه را عهده‌دار شده‌ایم. هدف اصلی ما صعود تیم پاس به لیگ یک و هدفگذاری آینده رسیدن به لیگ برتر است.”
اگر همین دو مصاحبه را در مقام قیاس قرار دهیم، به‌خوبی پیداست که مدیرعامل جدید هم مثل مدیران قبلی رویه‌ای مشابه را در پیش گرفته و مشکلات پاس، مدیریت فعلی را خیلی زود زمین‌گیر می‌کند.
تنها فرق مدیریت جدید با قبلی‌ها همان مراسم معارفه‌ شکیلی بود که برگزار شد. وگرنه مدیریت جدید هم خیلی زود لب به شکایت گشوده و قطع به یقین تداوم این روند، خرمیان و رفقایش را به بن‌بست خواهد رساند و فقط می‌ماند یک رزومه خوب به نام قهرمان آسیا در کارنامه شرکت خلع‌ید شده‌ی جویبارشهر!

گزارش: حامد صیفی

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن