اجتماعی

گسترش چتر سوخت رسانی منطقه همدان

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: منطقه همدان با توسعه سوخت رسانی مستمر و به هنگام، خود را درافتخار بزرگترين تجمع سياسی-عبادی شيعيان در اربعين حسينی سهيم می‌داند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، امين روستایی گفت: این منطقه به دليل قرار گرفتن در مسير بزرگراه كربلا تأمين كننده عمده سوخت مورد نياز وسايل نقليه عبوری انتقال زائران حسينی از جای جای ميهن اسلامی به عتبات عاليات و بالعكس است.

ایشان با اشاره به افزايش محسوس مصرف سوخت در ايام منتهی به اربعين خاطرنشان کرد: اين منطقه با تخصيص 15 باب جايگاه در مسيرهای رفت و برگشت جهت عرضه نفتگاز آزاد و سه جايگاه ويژه كاروان های معين اربعين توانسته است سهمی اندک اما نقشی سترگ و سرشار از معنويت و غرور را در تدارک سوخت مورد نياز شيفتگان آقا امام حسين (ع) را ايفاء کند.

وی افزود: در ايام اربعين حسينی و با توجه به اشتياق وافر و عزم بی سابقه و روز افزون عاشقان حضرتش در حركت بسوی كربلای معلی و بين الحرمين شريف برای شركت در مراسم عزاداری چهلمين روز شهادت مظلومانه حضرت ابا عبدا.. الحسين (ع) و ياران باوفای آن حضرت، سوخت رسانی به مجاری عرضه در طول مسير، با قوت و شدت بيشتری همراه شد.

او تصریح کرد: سوخت رسانان با شور حسينی خود اجازه ندادند حتی لحظه ای جريان عرضه سوخت در جايگاه ها كند يا متوقف شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن