اجتماعی

پروژه‌های پیمانکاری قابل واگذاری، به گروه‌های جهادی سپرده شود


فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه پروژه‌های پیمانکاری قابل واگذاری به گروه‌های جهادی سپرده شود، بر لزوم استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی فعال و تخصصی در پیشبرد کارها تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛سلمان اسماعیلی دوشنبه ۲۱ شهریور ماه در جلسه حمایت از گروه‌های جهادی که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، اظهارکرد: ظرفیت و توانمندی گروه‌های جهادی در عرصه کار، تلاش و خدمت به مردم به ویژه در مناطق محروم، بسیار بالاست.

وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌توانند با ارزیابی دقیق، پیمانکاری پروژه‌های قابل واگذاری در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی را برای تکمیل و بهره‌برداری به گروه‌های جهادی فعال و حرفهای در شهرستان بسپارند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه در همه کارها و ماموریت‌های روزمره اداری باید به معنای جهادی، یک پله بالاتر از حد معمولی کارها را پیش ببریم، ادامه داد: فعالیت‌‌های جهادی شهرستان یکبار مورد بازنگری دقیق و بازتعریف در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه هم‌افزایی، تعامل و همکاری لازمه رشد و پیشرفت گروه‌های جهادی است، گفت: در صورت عقد تفاهم‌نامه‌ در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و عمرانی، می‌توان به اندازه ظرفیت و توان گروه‌های جهادی با هدف تسریع در روند اجرای پروژه‌ها، نسبت به تامین و تخصیص اعتبارات اقدام کرد.

فرماندار ملایر با اشاره به اینکه نمونه موفق گروه جهادی در روستای علی‌آباد دمق، با مرکزیت ملایر برپا شود، تصریح کرد: باید فضای مناسب برای برپایی این اردوی جهادی پیش‌بینی شده و از پزشکان در تخصص‌های مختلف در اقصی نقاط کشور دعوت شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن