اجتماعی

اشتغال و تسهیلات بانکی؛ مطالبه مهم و جدی مردم

فرماندار ملایر با تاکید بر اینکه
روسای بانکها در پرداخت تسهیلات به مردم تسهیل گری کنند، گفت: اشتغال و پرداخت تسهیلات بانکی دو مطالبه اصلی مردم است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سلمان اسماعیلی سه شنبه ۲۲ شهریور ماه در نشست هم‌اندیشی با روسای بانک های ملایر، تصریح کرد:رضایت‌مندی مردم باید اولویت اصلی مدیران قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مدیران و روسای بانک‌ها در شهرستان تا جایی که می‌توانند برابر قوانین و دستورالعمل‌ها، در پرداخت تسهیلات به مردم سخت‌گیری نکنند و در روند پرداخت‌ها تسهیل گری کنند، افزود: شبکه بانکی در کنار اقدامات جاری، نقش ویژه و جدی در توسعه اقتصادی و دیگر حوزه‌ها دنبال می‌کند که قابل تقدیر است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه دولت با اصلاح برخی فرآیندهای بانکی، در تلاش برای جلب هرچه بیشتر رضایت مردم است، خاطرنشان کرد: بدون شک آن چیزی که همواره برای ما قدرت ایجاد می‌کند و در بزنگاه‌های سخت به کمک ما می‌آید، مردم هستند.

فرماندار ملایر اظهار کرد: شبکه بانکی جزء ویترین دستگاه‌های اجرایی در ارایه خدمات است و چنانچه این شبکه خوب کار کند و خدمات خوب و مشتری‌پسندی به مردم ارایه دهد، موفق‌تر است.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه اشتغال و تسهیلات بانکی دو مطالبه مهم و جدی مردم است، افزود: تعهد امسال ما در استان همدان و شهرستان ملایر، رشد اقتصادی ۷.۵ درصدی و ایجاد ۲۳ هزار فرصت شغلی در استان و چهار هزار شغل در این شهرستان است که تحقق آنها نیازمند همکاری و همراهی شبکه بانکی است.

وی ادامه داد: روسای بانک‌ها و عوامل بانکی تا می‌توانند انجام کار مردم و پرداخت تسهیلات را در اولویت کار قرار دهند و از اعمال سلیقه‌های شخصی پرهیز کنند.

اسماعیلی با بیان اینکه با همدلی و ریسک‌پذیری می‌توان مشکلات را رفع و به مردم کمک کرد، افزود: برخی واحدهای تعطیل شده و مشکل‌دار داریم که بانک‌ها باید کمک کنند این واحدها به چرخه تولید بازگردند.

وی یادآور شد: عملیات اجرایی میلیاردها تومان پروژه طی دو هفته‌ گذشته در این شهرستان آغاز شد و بالغ بر دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه نیز آماده افتتاح است.

فرماندار ملایر گفت: افتتاح ۲۵ میلیون یورو طرح توسعه در شرکت‌های بافتینه و بافتسان، آغاز عملیات اجرایی ۴۰۰ میلیارد تومان طرح گلخانه‌ای در حسین‌آباد ناظم و تلاش برای تهیه اطلس جامع سرمایه‌گذاری این شهرستان و تعیین تکلیف زمین برای مسکن ملی از جمله اقدامات عمده در ملایر است.

وی تصریح کرد: در کنار این اقدامات، حمایت‌های روسای بانک‌ها و حضور پررنگ شبکه بانکی در ایجاد رضایت‌مندی مردم و حمایت از تولید، اشتغال و صنعت ملایر راهگشاست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن