اجتماعی

پایداری مطلوب در سوخت رسانی

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، در سفری یک روزه از نزدیک در جریان آمادگی منطقه همدان و روند تأمین و توزیع فرآورده‌های نفتی این منطقه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین،جعفر سالاری نسب در سفر 21 شهریورماه عنوان کرد: با بهره‌مندی از توان, تخصص و تلاش شبانه‌روزی کارکنان این منطقه، در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و شاهد پایداری مطلوب سوخت‌رسانی به جایگاه‌ها، نظارت بر توزیع کمّی و کیفی بنزین و نفتگاز و ارائه خدمات جانبی در مجتمع های بین راهی هستیم.

برپایه این گزارش، در این بازدید که امین روستایی مدیر منطقه همدان و دیگر مسئولین، مهندس سالاری نسب را همراهی می کردند، بخش های مختلف انبار نفت اعم از ایستگاه پمپاژ، سکوهای بارگیری، سیستم های ایمنی, ناوگان حمل و نقل و دیگر ظرفیت های بالقوه مورد بررسی و نظارت قرار گرفت.

وی با قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان منطقه همدان، افزود:  نقش این منطقه در حفظ ثبات سوخت رسانی چند منطقه غرب و شمال غرب کشور تعیین کننده است و بر آمادگی ستاد در همکاری و تقویت زیرساخت های عملیاتی و ظرفیت های سوخت رسانی منطقه تاکید بسیاری داریم.

این مقام مسئول اظهار کرد: تقویت و توسعه شبکه حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی ایران، از مهم‌ترین دغدغه‌های صنعت نفت است که تصمیمات مهمی برای توسعه و نوسازی این حوزه اتخاذ شده که به زودی اجرایی خواهد شد.

ایشان با حضور در موکب شهدای جنت آباد که در مجاورت مجتمع خدماتی رفاهی امین پور برای رفاه حال زائران اربعین حسینی برپا شده بود گفت: این شرکت با روحیه جهادی وبسیج تمامی افراد و امکانات و با عشق و ارادت وافر به حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) وظایف خود را به نحو احسنت انجام خواهد داد و هیچ مشکلی در تأمین و توزیع  مطلوب سوخت پیش روی سوخت رسانان قرار ندارد.

امین روستایی، مدیر منطقه همدان نیز در این بازدید با تأکید بر نقش مهم و جایگاه استراتژیک منطقه همدان در غرب کشور، گفت: اکنون انبار نفت تدارکاتی ایثارگران این منطقه به عنوان یکی از 10 انبار نفت بزرگ و استراتژیک کشور محسوب می شود واین انبار نقش حیاتی در شبکه تأمین و توزیع ایفا می کند.

وی ادامه داد: این تاسیسات نفتی به عنوان پایلوت پشتیبانی کننده 7 انبار نفت از استان‌های غرب و شمال غرب کشور، علاوه بر تأمین نیازهای منطقه، سوخت را به 25 شهرستان دیگر کشور ارسال می کند.

او تصریح کرد: منطقه همدان با موقعیت جغرافیایی خاص، شاهراه ارتباطی شمال و مرکز کشور به  مسیر تعبات عالیات به شمار می آید و هرساله سوخت موردنیاز کاروان های عظیم زائران اربعین حسینی را بدون وقفه و کاستی  تأمین و توزیع کرده است.

مدیر منطقه همدان یادآور شد: مسئولین, روسای نواحی تابعه و کارکنان منطقه همدان به صورت شبانه روزی مشغول تأمین و توزیع فرآورده های نفتی و همچنین تخصیص سوخت مایع به موکب های پذیرایی بین راهی زائران هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن