اجتماعی

ممنوعیت چادر زدن در همدان

رئیس کمیسیون خدمات شهری، زیست محیطی و بهداشت از ممنوعیت چادر زدن در مکان های عمومی مسافران و زائران در سطح استان همدان خبر داد.

علی اکبر نظری در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، عنوان کرد: طی بازدیدهایی از پارک‌های سطح شهر متوجه حضور و چادر زدن مسافران در این مکان‌ها شده‌ایم؛ همچنین از ماه‌ها پیش ممنوعیت چادر زدن در مکان‌های عمومی مطرح شده  و به همه ارگان های مربوطه دستورات لازم داده شده است.

وی بیان کرد: در تمامی پارک ها چادر زدن ممنوع بوده و افرادی که این کار را انجام داده‌اند اخطارات لازمه را دریافت کرده و از آنان خواسته شده است تا به مکان‌هایی که برایشان  در نظر گرفته شده است بروند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، زیست محیطی و بهداشت در رابطه با اسکان زائرین حسینی اذعان کرد: از 4 ماه گذشته برنامه‌ موکب‌های اربعین مشخص شده است، از بلوار آیت االه نجفی مکان‌هایی برای زائران در نظر گرفته شده است و تصمیم بر این است اگر این تعداد موکب کم باشد از امکانات شهرستان بهار استفاده نماییم.

علی اکبر نظری افزود: برای ارتقا و بهبود عملکرد دکل‌های داخل شهر دستور العمل‌هایی نوشته شده است و در حال بررسی برای عملی کردن آن هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن