اجتماعی

۱۵۰۰ زائر ملایری با اتوبوس به کربلا اعزام شدند

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر گفت: امسال از اول شهریور ماه تا ۲۳ شهریور ماه، ۵۰ دستگاه اتوبوس شامل ۱۵۰۰ نفر مسافر از ملایر به کربلای معلا اعزام شدند.

هاشم اسکندریان در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: از جمله اقداماتی که اداره راهداری برای رفاه حال زائرین در این ایام می توان به برگزاری میز خدمت در ترمینال بزرگ برون شهری و استقرار نیروی راهداری بصورت مستمر در ترمینال اشاره کرد.

وی افزود: در همین راستا برگزاری جلسات مستمر با مدیران شرکتها مبنی بر اعزام ناوگان به مهران به منظور جابجایی زائرین به شهرستان،تسطیح و ریگلاژ موکب های شهرستان و تامین آب با تانکر برای موکب ها حسب نیاز انجام شد.

اسکندریان به برگزاری گشت‌های مستمر در طول محورها، هماهنگی با پلیس راه برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی در طول محورها،آمادگی کامل مجتمع های خدماتی رفاهی در طول ایام و اعزام هفت دستگاه از ناوگان راهداری ملایر به مرز مهران، خبر داد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر گفت: با توجه به افزایش حجم تردد زائرین، خط کشی محور آورزمان
و راه اندازی مجدد روشنایی گردنه آبدر جهت رفاه حال زائرین صورت پذیرفت.

وی به ایمن سازی محور آورزمان به طول ۱۰ کیلومتر، نصب تابلوی راهنمای سفر در مسیر تردد زائرین اربعین آورزمان، ایمن سازی محور اراک به طول ۱۰ کیلومتر، روکش محور اراک باند برگشت مجموعا به طول هفت کیلومتر و خط کشی محور اراک به طول پنج کیلومتر اشاره کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن