سلامت و پزشکی

پلمب 41 واحد صنفی متخلف

مدیر گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سیناهمدان، از پلمب 41 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بهداشت محیط خبر داد.

لیدا رفعتی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، عنوان کرد: در یک هفته گذشته به طور کلی 41 واحد صنفی پلمب شده‌اند، که از این تعداد 10 واحد نانوایی، 8 رستوران و 23 کارگاه کوچک که کم‌تر از 25 نفر در آن مشغول به کار هستند به دلیل عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی طی بازرسی بازرسان ما گزارش شده‌اند.

وی بیان کرد: سه هزار و 766 مورد بازدید از مراکز خدماتی، صنایع، اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی استان همدان در یک هفته گذشته انجام شده است.

مدیر گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سیناهمدان، تاکید کرد: طبق آمار به دست آمده درصد پوشش واکسیناسیون در استان به عدد 82 و همچنین درصد استفاده از ماسک در استان به 13 رسیده است که شهرستان تویسرکان با 0 درصد رعایت کم‌ترین میزان را به خود اختصاص داده است.

لیدا رفعتی اذعان کرد: بیش‌ترین میزان رعایت بهداشت و حفاظت فردی مربوط به سالن‌های سینما و تئاتر، فرودگاه و استادیوم‌ها با ۱۰۰ درصد گزارش شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن