سلامت و پزشکی

پلمب 2 استخر در همدان

مدیر گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سیناهمدان، از پلمب 2 استخر به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

لیدا رفعتی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: به طور کلی در هفته گذشته 45 پلمب توسط بازرسان بهداشت اتفاق افتاده که، طبق بازرسی‌های انجام شده 2 استخر در همدان به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مانند وجود آلودگی میکروبی در آب و یا رعایت نکردن بهداشت فردی پلمب شده است؛ همچنین 10 نانوایی و 3 رستوران نیز پلمب شده‌اند.

وی بیان کرد: در بازرسی‌هایی که همکاران ما از واحد های صنفی مختلف داشته‌اند در یک هفته گذشته 745 اخطار و معرفی آنان به مراجع قضایی صورت گرفته است.

مدیر گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سیناهمدان، اذعان کرد: درصد رعایت بهداشت فردی در استان 64 ، درصد استفاده از ماسک 17 و همچنین درصد فاصله گذاری اجتماعی 29 در استان اعلام شده است.

لیدا رفعتی تایید کرد: مقدار رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اماکنی که ما از آن‌ها بازرسی می‌کنیم 83 درصد گزارش شده است و شهرستان‌های درگزین و بهار در استفاده از ماسک بهترین عملکرد را به خود اختصاص داده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن