سلامت و پزشکی

خدمات پالس‌تراپی با ظرفیت‌های گسترده در همدان

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: مرکز پالس‌تراپی بعثت، ظرفیتی گسترده و دارای امکانات روز برای بیماران ms و مغز و اعصاب برخوردار است.

علیرضا توقیری در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: خدمات دهی در مجموعه پالس تراپی که در مجاورت بیمارستان بعثت است با امکانات بیشتر و دسترسی بهتر به متخصصین و دستیاران فراهم شده و رضایتمندی بیش‌تری در بین مراجعین ایجاد کرده است.

وی بیان کرد: تمام سرویس‌های فوق تخصصی در این مرکز و تحت نظر بیمارستان بعثت موجود است، حداکثر فضا و تخت برای استفاده بیماران مد نظر قرار گرفته و 19 تخت ویژه بیماران و مراجعین مرکز پالس تراپی منظور شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان تاکید کرد: درمانگاه پالس تراپی از وجود پزشک نورولوژی مستقر بهره‌مند است و اتاق cpr مخصوص وجود دارد که در صورت لزوم میتوان اقدامات احیا و موارد مورد نظر را به سرعت اعمال کرد.

توقیری اظهار کرد: این مرکز از خردادماه 1401 راه اندازی شده و مشغول خدمت‌دهی به بیماران ms و نورولوژی استان است که همه روزه از ساعت 8 صبح تا 2 و نیم عصر، خدمات مطلوبی به بیماران مربوطه ارائه می‌شود.

وی اذعان کرد: روزانه حدود 20 بیمار خاص در این مرکز با تزریق داروهای مورد نظر روند درمان خود را طی می‌کنند و ویزیت روزانه نورولوژی توسط متخصصین امر صورت می‌گیرد.

علیرضا توقیری بیان کرد: بیمارانی که از مراکز دیگر مراجعه می‌کنند نیز جهت انجام نوار عصب، عضله، نوار مغزی و پلاسمافرز در این درمانگاه خدمات مورد نظر را دریافت می‌کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن