ورزشی

ملایر؛ قهرمان مسابقات ووشو دختران استان

رییس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: مسابقات قهرمانی ووشو دختران استان با قهرمانی دختران ملایری در سالن شهید ندافی مجموعه ورزشی سردار شهید حاج حسن تاجوک به پایان رسید.

حمید رضا سپهری نیا در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین ؛ افزود: قهرمان پروری ، ایجاد انگیزه در ورزشکاران و معرفی مستعدین این رشته ورزشی برای حضور در مسابقات کشوری از جمله اهداف این دوره از مسابقات بود.

وی اظهار کرد: مسابقات ووشو قهرمانی دختران استان با همکاری هیئت ووشو ، مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان و حوزه مقاومت فاطمه زهرا(س) و واحد تربیت بدنی گردان کوثر سپاه ناحیه ملایر در سالن شهید ندافی مجموعه ورزشی سردار شهید حاج حسن تاجوک برگزار شد.

سپهری نیا ادامه داد: بیش از ۸۰ نفر از ورزشکاران و قهرمانان این رشته ورزشی در قالب تیم هایی از شهرستان های ملایر، نهاوند و تویسرکان در این دوره از رقابتها شرکت کردند و در رده های سنی پایه تا جوانان برای کسب مقام و رتبه برتر آن با هم به رقابت پرداختند.

ابن مقام مسئول افزود: در نهایت تیم های ملایر ، نهاوند و تویسرکان به ترتیب به مقامهای قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی این دوره از مسابقات دست یافتند.

رییس اداره ورزش و جوانان ملایر در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری مسابقات والیبال ویژه دختران اشاره و خاطرنشان کرد: هیئت والیبال نسبت به برگزاری مسابقات والیبال ویژه دختران دانشجو،در راستای توسعه ورزش بانوان در سالن پوریای ولی، اقدام کرد.

وی گفت: تعداد شش تیم از شهرستان های ملایر(3تیم)، تویسرکان (2تیم)و بخش جوکار در این دوره از مسابقات در رده های سنی نونهالان و نوجوانان برای کسب مقام و رتبه برتر آن با هم به رقابت پرداختند و در نهایت تیم های تویسرکان الف، پوریاولی ب ملایر و تیم جوکار به ترتیب به مقام های اول تا سومی این دوره از مسابقات دست پیدا کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن