اجتماعی

باز هم سانحه در زیر گذر بعثت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از برخورد 3 دستگاه خودرو به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی در زیر گذر بعثت خبر داد.

سرهنگ فرخ جمالی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: ساعت 1 و 30 دقیقه نیمه شب یک دستگاه خودرو 207 به علت سرعت بالا و عدم توانایی در کنترل آن با موانع جداکننده زیر گذر بعثت برخورد کرده و دچار واژگونی می‌شود.

وی بیان کرد: یک دستگاه خودرو 405 به منظور کمک به خودرو واژگون شده در زیر گذر ایست کرده و بدون رعایت نکات ایمنی اعم از نصب تابلو و یا نشانه‌ای سبب بروز تصادف دیگری شده است.

سرهنگ جمالی تاکید کرد:خودرو سومی که موجب تصادف شده است یک دستگاه تیبا به دلیل سرعت بسیار بالا و عدم توانایی کنترل سرعت خود با خودرو 405 برخورد کرده و طی ترمزی که داشته است 32 متر خط ترمز به جا می‌گذارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اذعان کرد: این تصادف خسارت بالایی را به همراه داشته است و به موجب آن 3 نفر مجروح شده که حال 2 نفر از آنان خوب بوده اما یک نفر به دلیل جراحات وارد شده در بیمارستان بستری است.

وی تاکید کرد: از هم شهری‌ها درخواست داریم تا با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و نکات ایمنی را به درستی رعایت نمایند، تا از بروز اینگونه تصادفات و خسارات ناشی جلوگیری شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن