اجتماعی

با توجه لغزندگی جاده‌ها شهروندان از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند

فرماندار ملایر با بیان اینکه ستاد مدیریت بحران شهرستان در آماده‌باش کامل است و مشکلی در تردد نداریم، تآکید کرد: با توجه به برودت هوا و لغزندگی معابر و جاده‌ها، شهروندان از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سلمان اسماعیلی شنبه سوم دی‌ماه، با حضور شهردار ملایر از روند برف‌روبی در معابر سطح شهر، نحوه خدمت‌رسانی به مردم و ساختمان مدیریت بحران شهرداری ملایر بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید، افزود: از زمان اعلام هشدار سطح نارنجی و قبل از شروع بارش‌ها، ستاد مدیریت بحران این شهرستان در حالت آماده‌باش کامل است و مشکل خاصی در سطح شهرستان نداریم.

اسماعیلی گفت: در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی این شهرستان باز و تردد در جریان است، جز دو محور فرعی که در حال بازگشایی است.

وی افزود: به علت ریزش برف سنگین فقط در چند نقطه از شهرستان در بخش‌های سامن زند، سامن و جوکار و برخی نقاط شهر ملایر شاهد قطعی برق هستیم که ماموران شرکت توزیع نیروی برق در تلاش برای رفع مشکل هستند و تا ساعاتی دیگر برق این نقاط وصل خواهد شد.

فرماندار ملایر ادامه داد: از شب گذشته شاهد شدت گرفتن بارش‌ها به صورت برف و باران در نقاط مختلف این شهرستان هستیم و تمامی دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران به حالت آماده باش برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی هستند.

اسماعیلی یادآور شد: طبق اعلام ستاد مدیریت استان، تمامی مدارس از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان این شهرستان در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل و آموزش از طریق مجازی و در بستر شبکه شاد انجام می‌شود.

وی خطاب به شهروندان تاکید کرد: با توجه به برودت هوا و لغزندگی معابر و جاده‌ها، از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن