اجتماعی

استمرار تعطیلی مدارس تا پایان سرمای هوا

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان همدان از استمرار تعطیلی مدارس تا رسیدن دمای هوا به میزان قابل قبول خبر داد.

 مهدی جلیلی در گفت‌و‌ گو با پایگاه خبری همدان آنلاین در پاسخ به اینکه تعطیلی مدارس تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد، گفت: تعطیلی های صورت گرفته بر اساس شاخص ها و معیار‌های زیادی انجام می‌پذیرد، برای مثال تا زمانی که دمای هوا منفی 20 درجه سانتی گراد یا کمتر باشد، تعطیلی‌ها به دلیل شرایط متعدد اعم از سوخت رسانی و احتمال بیمار شدن دانش آموزان ادامه پیدا می‌کند.

وی در ادامه عنوان کرد: ما چیزی تحت عنوان تعطیلی مدارس نداریم بلکه در این مدت که سرمای هوا پایدار بوده است، آموزش ها باید در بستر فضای مجازی و برنامه شاد صورت بگیرد و معلمان موظفند از طریق این برنامه با دانش‌آموزان در ارتباط باشند.

همچنین جلیلی در رابطه با وضعیت تعطیلی پنجشنبه ها خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی‌های صورت گرفته و برای جبران افت تحصیلی دانش آموزان، شاید لازم باشد روز‌ های پنجشنبه نیز به ساعات تحصیلی اضافه شود تا کمکی برای جبران افت تحصیلی دانش آموزان باشد، البته گفتنی است باید در این مورد تصمیم‌گیری شود و مجوزهای لازم بعد از پیگیری‌ها صادر شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن