ورزشی

برگزاری مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان در همدان

علی ضمیری کامل از آغاز ثبت نام رقابت‌های مسابقات مینی فوتبال محلات کشور و امکان شرکت تمام محلات سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، نشست هماهنگی مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان با حضور معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان، مدیران ستادی، سرپرست هیات همگانی و رئیس کمیته مینی فوتبال برگزار شد.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان با همکاری فدراسیون ورزش‌های همگانی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و گسترش و توسعه ورزش همگانی اقدام به اجرای طرح ملی مسابقات مینی فوتبال محلات ایرانیان در سراسر کشور نموده است.

وی افزود: ابتدا این رقابت‌ها در مرحله شهرستانی، استانی و منطقه‌ای برگزار و سپس در مرداد ماه سال آینده با تشکیل لیگ های برتر، دسته یک و دسته دو در سطح ملی برگزار خواهد شد .

علی ضمیری کامل با بیان اینکه شرکت در این رقابت‌ها کاملا رایگان بوده و تمام محلات استان امکان شرکت در آن را دارند گفت: از ۱۴ دی ماه ثبت نام در این رقابت‌ها آغاز شده و علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به سامانه رویداد فدراسیون ورزش های همگانی به آدرس https://events.isfaf.ir ، نسبت به آن اقدام نمایند.

سرپرست هیئت ورزش های همگانی استان همدان نیز در این جلسه گفت: تیم اول تا سوم استان در این مسابقات به ترتیب ۱۰،۱۵،۲۰ میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهند کرد ضمن این که از شهرستانی که بیشترین تیم شرکت کننده را داشته باشد نیز تجلیل به عمل می آید.

سبزواری با بیان اینکه امکان ثبت نام انفرادی برای شرکت در این مسابقات نیز فراهم شده است اضافه کرد: در محلاتی که تیمی برای شرکت در مسابقات وجود ندارد، علاقه‌مندان می توانند به صورت انفرادی ثبت نام کنند که طی آن خود فدراسیون این افراد را به تیم‌های دیگر اضافه کرده و یا در قالب چند تیم قرار می دهد.

رئیس کمیته مینی فوتبال نیز در این نشست اظهار کرد: بنا داریم پیش از آغاز مسابقات، یک دوره کلاس داوری رایگان درجه ۳ مینی فوتبال برای علاقه‌مندان به قضاوت در این رقابت‌ها برگزار نماییم.

میثم ناصرنژاد با اشاره به اینکه شهرداری ها در برگزاری مطلوب این رقابتها نقش مهمی دارند، افزود: باید از ظرفیت تیلیغات محیطی شهرداری ها در راستای معرفی این رقابتها و ثبت نام تیم ها استفاده کرد تا افراد و تیم های بیشتری در این مسابقات مشارکت داشته باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن