اجتماعیاقتصادی

آمار کاهشی قاچاق سوخت

فرمانده پلیس امنیت اقتصادی استان: آمار قاچاق سوخت امسال نسبت به سال گذشته کاهشی است

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، این دوره 2 بهمن ماه جاری در محل سالن اجتماعات و با حضور معاونان و روسای ستادی شرکت، نماینده دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق استانداری، فرمانده پلیس امنیت اقتصادی و نمایندگان دستگاه های اجرایی متولی امر تخصیص وتایید سهمیه سوخت در استان همدان برگزار شد.

بر پایه این گزارش، امین روستایی مدیر منطقه ضمن مهم خواندن صیانت از سرمایه های ملی از جمله فرآورده های نفتی، بر هماهنگی بیشتر دستگاه‌های اجرایی، مجموعه های ناظر در استان و نیروی انتظامی در این راستا، تأکید کرد. 

وی افزود: سامانه سدف تنها راه ثبت درخواست سوخت برای مصرف کنندگان بوده و هیچ شخص یا سازمانی نمی تواند غیر از این مسیر قانونی، محموله سوخت دریافت کند.

او با بیان اینکه تنوع کاملی از نیازهای سوختی در سامانه نیوتجارت آسان (newtejaratasan.niopdc.ir) دیده شده تصریح کرد: درخواست شخص حقیقی یا حقوقی پس از ثبت و تخصیص کد رهگیری به دستگاه متولی ارجاع شده تا در صورت احراز صلاحیت مصرف، سوخت لازم به وی اختصاص یابد. 

در ادامه این نشست، سرهنگ محمدی فرمانده پلیس امنیت اقتصادی استان نیز ضمن ارائه گزارش مصور عملکرد یکساله از کاهش مقادیر فرآورده‌های نفتی کشف شده در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال‌ گذشته خبر داد و همچنین راهکارهایی را برای مقابله با این پدیده مذموم پیشنهاد داد.

گزارش روابط عمومی پخش منطقه همدان حاکیست: در پایان دوره، نصیری، رئیس تأمین و توزیع منطقه و رضوی رئیس سرویس های صنعتی با تشکیل پنل پرسش و پاسخ، به سوالات، ابهامات نمایندگان دستگاه های متولی در سامانه سدف پاسخ داده و راهکارهای رفع مشکلات و موانع را تشریح و به اشتراک گذاشتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن