اجتماعی

نشست گاز؛ باعث حادثه در مدرسه شد

نشست گاز؛ باعث حادثه آتش سوزی در یکی از مدارس ملایر شد.

مدیر آموزش و پرورش ملایر با بیان اینکه نشست گاز باعث آتش سوزی در نمازخانه یکی از مدارس شهر ملایر شد، گفت: نمازخانه دبیرستان علامه حلی دوره دوم متوسطه شهر ملایر ساعت 8 و 43 دقیقه صبح دیروز دچار حادثه شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ مهدی عابدینی نیا با اعلام این خبر، ادامه داد: خوشبختانه این حادثه در زمانی اتفاق افتاده است که هیچ‌یک از دانش‌آموزان در مدرسه حضور نداشتند.

وی اظهار کرد: نمازخانه مدرسه بیرون از محوطه آموزشی و در حیاط احداث شده که با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی در محل، حادثه کنترل شده است.

این مقام مسئول افزود: متاسفانه در این حادثه سرایدار آموزشگاه که به دلیل سرکشی از نمازخانه دچار آسیب دیدگی شده است، به سرعت به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

عابدینی نیا تصریح کرد: آموزش و پرورش استان همدان و ملایر به جد پیگیر درمان این همکار خواهند بود.

نشست گاز؛ علت حادثه

مدیرعامل سازمان آتش نشانی نیز در این رابطه گفت: این حادثه در ساعت 8 و 43 دقیقه صبح دیروز در نمازخانه یکی از مدارس ملایر بر اثر نشست گاز شهری روی داد و علت حادثه؛ نشست گاز اعلام شده است.

محمودرضا ملکی افزود: در این حادثه شیشه پنجره ها شکسته و به نازک کاری و مبلمان داخلی ساختمان خسارات جدی وارد شده، متاسفانه در این حادثه خدمتگزار مدرسه دچار سوختگی شده که برای انجام امور درمانی به بیمارستان سوانح سوختگی کرمانشاه اعزام شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن