اجتماعی

اختلاف قیمت مرغ در مناطق مختلف همدان

رئیس اتحادیه مرغ، ماهی و تخم مرغ همدان از تشدید نظارت بر روی قیمت مرغ و تخم مرغ در استان خبر داد.

جواد عاشوری در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با تاکید بر تشدید نظارت بر روی قیمت مرغ افزود: ما از چند جهت اتاق اصناف، جهاد کشاورزی، سازمان صمت و اتحادیه همواره نظارت‌ را بر روی قیمت مرغ داریم و در تلاش هستیم نسبت به تخلفات صورت گرفته اقدام به موقعی داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر قیمت مصوب مرغ 63 هزار تومان است، اما در برخی کشتارگاه های داخلی استان با قیمت 50 الی 57 هزار تومان نیز توزیع می‌شود.

عاشوری در پاسخ به اینکه برخی از مردم از قیمت مرغ گله‌مند هستند اظهار کرد: در بازار اصلی شهر، قیمت مرغ 55 تا 57 هزار تومان است اما در برخی دیگر از مناطق شهر مثل شهرک بهشتی و شهرک مدنی مرغ با قیمت 58 تا 60 هزار تومان توزیع می‌شود.

رییس اتحادیه مرغ، ماهی و تخم مرغ در رابطه با قیمت مصوب تخم مرغ نیز گفت: قیمت ثابت تخم مرغ در درب مرغداری ها کیلویی 37 هزار تومان است که با قیمت کیلویی 45 هزار تومان به دست مردم می‌رسد.

همچنین وی عنوان کرد: در صورتی که شهروندان از گرانی مرغ و تخم مرغ در استان شکایت داشته دارند، می‌توانند با سازمان صمت با شماره 124 تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به این گران فروشی اقدام شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن