اجتماعی

موسوی رئیس هیات تیراندازی استان همدان شد

مجع انتخاباتی هیات تیراندازی استان همدان پیش از ظهر امروز برگزار و سیدرضا موسوی با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، انتخابات هیات تیراندازی استان همدان با حضور مرتضی قربانی رئیس فدراسیون و علی حقیقی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در تالار قرآن برگزار و در آن سیدرضا موسوی با 14 رآی از 22 رآی ماخوذه برای چهار سال به عنوان رئیس این رشته ورزشی انتخاب شد.

عباس کریمی دیگر نامزد انتخاباتی این مجمع هشت رآی تصاحب کرد. این هیات به مدت 10 ماه با سرپرستی عباس قهرمانی اداره می‌شد و قبل از آن هم سیدناصر محمودی رئیس هیات بود.

سیدرضا موسوی بعد از انتخاب به عنوان رئیس هیات تیراندازی، منیژه کاظمی، سیدمهدی موسوی، مه‌لقا جام‌بزرگ، فاطمه چهاردولی و طیبه مطهری‌خواه را به عنوان نواب رئیس، اعضای هیات رئیسه و خزانه‌دار خود انتخاب کرد که همگی رآی اعتماد مجمع را گرفتند.

بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی، رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و برخی از اعضای مجمع با حضور بر سر مزار شهید علیرضا شمسی‌پور به مقام شامخ این شهید مدافع حرم که خود رئیس هیات تیراندازی استان همدان هم بوده ادای احترام کردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن