اجتماعی

پاس با گل‌محمدی عالی نواخت

پاس با گل‌محمدی عالی نواخت 3 گل به جبران کم‌لطفی مدیران باشگاه هفته چهاردهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در شرایطی روز گذشته برگزار شد که در اتفاقی جالب، پاس تنها تیم پیروز این هفته لقب گرفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، بعد از وقفه دو هفته‌ای، لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گروه اول روز گذشته به ایستگاه چهاردهم خود رسید و شهرهای تالش، همدان، شیراز، اسلامشهر، ارومیه و کرمانشاه میزبان بازی‌های این هفته بودند که در اتفاقی جالب، پنج بازی با تساوی به پایان رسید و تنها پاس همدان بود که جشنواره گل به راه انداخت و با سه گل حریف خود را از میان برداشت.

پاسی‌ها که در آخرین بازی نیم‌فصل اول برابر شهید اورکی اسلامشهر تن به نتیجه تساوی داده بودند، بعد از گذر از مشکلات عدیده روز گذشته در همدان دست به کار بزرگی زدند و با گل‌های وفایی، فولادی و پناهی فولاد هرمزگان را از سر راه برداشتند تا با 17 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته و به اوضاع خود سر و سامان ببخشند.

شاگردان هادی گل‌محمدی امسال بدون تردید سیاه‌ترین روزهای خود در همدان را پشت سر می‌گذرانند. از بدقولی‌های عجیب و غریب کارگزار این باشگاه که دیگر به سریالی تکراری که حکم رژه روی اعصاب را داشته بگیرید تا صادرنشدن کارت بازیکنان و فسخ قرارداد مهره‌های تاثیرگذار تیم. قصه امسال پاس به‌لطف آقایان به‌قدری دردناک نوشته شده که بیشتر شبیه به یک تراژدی غمبار است. تیمی با انواع و اقسام مشکلات که امسال فقط پشتش به وعده‌های پوشالی گرم بود!

اما سرمربی بومی و بازیکنان این تیم هرطور که بوده اجازه ندادند کار روی زمین لنگ بماند و روز گذشته هم برتری مقتدرانه برابر تیمی که در کمرکش جدول روزگار می‌گذراند، نشان داد که اگر پاس امسال حمایت می‌شد قطع به یقین کِشتی آخرین قهرمان ایران در آسیا امروز در ساحل آرامش بود و چه‌بسا که برای صعود می‌جنگید. با این حال هنوز هم زمان به اندازه کافی باقی مانده و نگارنده در این مجال از مدیران استان عاجزانه تقاضا دارد که برای پاس نسخه‌های شفابخش تجویز کنند.

هنوز 30 امتیاز دست‌نخورده تا پایان فصل باقی مانده و بدون تردید اگر مشکلات از سر راه تیم هادی گل‌محمدی برداشته شود و پاس برای ابتدایی‌ترین نیازهای خود به زمین و زمان رو نزند، می‌شود به تهِ این فصل بیش از قبل امیدوار بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن