اجتماعی

استقبال خوب به رغم جاده خراب

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، مدتی قبل خبری مبنی بر بازگشایی و شروع به فعالیت مجدد پیست اسکی همدان از جانب اداره ورزش و جوانان منتشر شد، این خبر به خودی خود خوشحالی هم استانی‌ها را به دنبال داشت، اما طبق گزارشات مردمی مسیر پیست ناهموار بوده و تردد در این مکان با مشکل روبه رو بوده است؛ یخ زدگی و لغزندگی این مسیر موجب لیز خوردن خودروها و گاها تصادفات جزیی شده است.

رییس اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از استقبال خوب مردم از پیست اسکی همدان خبر داد.

علی حقیقی در گفت‌‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: طی دو جلسه بازدیدی که روزهای جمعه این هفته و هفته قبل از پیست داشتیم، شاهد استقبال خوب مردم همدان و مردم سایر استان های دیگر از پیست بوده ایم.

وی اظهار کرد: این مکان برای جذب گردشگر و تفریح جوانان همدانی بسیار مفید بوده و ما تمام تلاش خود را برای عملکرد بهتر پیست اسکی همدان می‌کنیم.

رییس پلیس راه استان همدان از برگزاری جلسات متعدد به منظور بازگشایی مسیر گنجنامه به پیست اسکی خبر داد.

سرهنگ علی فکری در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: بعد از بارش برف در همدان جاده گنجنامه به پیست اسکی توسط ماموران پلیس بسته شد اما طی نامه اداره ورزش و جوانان به استانداری و برگزاری جلسات این مسیر بعد از برف روبی به منظور استفاده جوانان از پیست اسکی و جذب گردشگر باز شد.

وی بیان کرد: طی جلسات برگزار شده تعیین گردید که 2 دستگاه کامیون همراه با نمک و تجهیزات برف روبی از جانب اداره ورزش و جوانان در این جاده قرار داشته باشد تا در صورت بارش مجدد برف و یخ زدگی نسبت رفع این مشکل اقدام شود؛ گفتنی است وظیفه برف روبی این منطقه به عهده همکاران ما بوده و ما در تلاش برای برقراری امنیت هرچه بیش‌تر جاده هستیم.

سرهنگ فکری تاکید کرد: هرگاه مشخص شود که جاده‌ای از امنیت کافی برخوردار نبوده و موجب ایجاد مشکل برای هم استانی‌ها می‌شود سریعا نسبت به بسته شدن آن اقدام می‌کنیم.

امید است به منظور جذب گردشگران و ایجاد مکانی برای تفریح نسبت به پاکسازی جاده پیست اسکی اقدامات بیش‌تری صورت گیرد

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن