اجتماعی

ارسال فوری سوخت از همدان به خوی

در پی بروز چندباره زلزله‌ در بخش هایی از استان آذربایجان غربی، ارسال محمولات سوختی به این مناطق از مبدا انبار نفت ایثارگران منطقه همدان شدت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین به نقل از امین روستایی  مدیر منطقه: در نشست مشترک کارگروه پایش عملیات سوخت رسانی و مدیریت کسب و کار روز یکشنبه در محل سالن جلسات منطقه موضوع سوخت رسانی فرا استانی مطرح و مورد بازنگری قرار گرفت و بنابر شرایط زمستان سرد منطقه در صدر برنامه عملیات قرار گرفت.

روستایی گفت: رسالت سوخت رسانی شرکت ملی پخش در هر شرایط باید یاری‌گر هموطنان باشد لذا وظیفه ماست تا به این مهم توجه ویژه داشته باشیم.

وی در این جلسه که به صورت ویدئو  کنفرانس با مسئولین ستادی و روسای نواحی تابعه و انبارهای نفت برگزارشد دستور داد: تمامی رانندگان کامیون های نفت کش که بارنامه مناطق زلزله زده را در دست دارند در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به انبارهای نفت منطقه خارج از نوبت اقدام به بارگیری و حمل سوخت کنند.

مدیر منطقه همدان اذعان داشت: از اولین ساعات بروز زلزله تا کنون بیش از ۶۰۰ هزار لیتر از انواع فرآورده‌ شامل بنزین و نفت سفید از انبار نفت ایثارگران بارگیری و به مقاصد مصرف این مناطق اعزام شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن