ورزشی

معرفی ۴ تیم برتر مسابقات والیبال برفی کشور

تیم‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال برفی کشور مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، از سری رقابت‌های دستجات آزاد والیبال برفی کشور در نخستین روز بازی‌ها ۶ مسابقه برگزار شد.

در دور گروهی مسابقات تیم‌های امیرسامان گلستانی، هگمتانه و کلینیک دندانپزشکی در گروه اول و تیم‌های الوند، باباطاهر و موبایل جیحون در گروه دوم به رقابت پرداختند.

در نخستین مسابقه و در گروه اول تیم امیرسامان گلستانی با نتیجه دو بر صفر توانست هگمتانه را شکست دهد و الوند همدان در مصاف با ملی‌پوشان باباطاهر دو بر صفر مغلوب شد.

همچنین در دور دوم مسابقات این گروه، کلینیک دندانپزشکی با نتیجه دو بر یک هگمتانه را شکست داد تا این تیم همدانی در مرحله گروهی حذف شود.

در دیدار پایانی و حساس گروه اول و رقابت برای صدرنشینی کلینیک دندانپزشکی با نتیجه دو بر یک توانست امیرسامان گلستانی را شکست دهد تا به عنوان صدر نشین راهی دیدار نیمه‌نهایی شود.

همچنین در گروه دوم این مسابقات تیم باباطاهر که بازیکنان آن متشکل از ملی‌پوشان است توانست الوند همدان را دو برصفر شکست دهد.

این تیم در ادامه مسابقات این گروه تیم موبایل جیحون الوند را با نتیجه دو بر صفر شکست داد تا دیگر تیم همدانی هم در مرحله گروهی حذف شود. در مرحله پایانی گروه دوم، تیم موبایل جیحون توانست تیم قدرتمند باباطاهر را با نتیجه عالی دو بر صفر شکست دهد و به عنوان صدرنشین به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند.

به این ترتیب چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه‌نهایی امروز به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.امروز تیم باباطاهر و کلینیک دندانپزشکی نخستین بازی نیمه‌نهایی را انجام خواهند داد و سپس برای رسیدن به فینال به مصاف امیرسامان گلستانی خواهد رفت.

دیدار رده‌بندی مسابقات والیبال برفی کشور از ساعت ۱۴:۳۰ و فینال این رقابت‌ها که با پخش زنده همراه خواهد بود از ساعت ۱۵:۳۰‌ آغاز می‌شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن