اجتماعی

بارش برف علت کند شدن ارسال مرسولات

سرپرست اداره کل پست استان همدان گفت: علت کند شدن روند ارسال مرسولات در چند هفته گذشته بارش برف و مسدود شدن برخی مسیرها  بوده است.

حمید ترابی در گفت‌و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد: در هفته های گذشته به دلیل بارش برف و مسدود شدن برخی از مسیر های شهری روند ارسال مرسولات پستی کند شده و همین امر موجب شکایات مردم شده است. 

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال حجم کاری بیشتر از روزهای دیگر می‌شود، ما به منظور سرعت بخشیدن در روند ارسال مرسولات تعدادی نیرو به این اداره تزریق کرده‌ایم تا دراسرع وقت نسبت به رساندن مرسولات پستی به دست مردم اقدام کنند، هم اکنون نیز کار به صورت روتین پیش می‌رود.

ترابی خاطر نشان کرد: اداره پست موظف است در صورتی که آدرس گیرنده اشتباه ذکر شده باشد و یا گیرنده برای گرفتن محصول در محل حضور نداشته باشد، محصول را برگشت بزند، اما ما با توجه به اینکه روند اخذ کارت سوخت و برگ‌سبز طولانی است این مدارک را نزد خود نگه می‌داریم تا خود شخص نسبت به دریافت این اسناد به اداره پست مراجعه کند.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه برخی از افراد نمی‌توانند صبح‌ها به اداره پست مراجعه کنند نیروهایی را اضافه کرده‌ایم تا بعدازظهرها نیز به کسانی که برای دریافت مدارک خود مراجعه می‌کنند هم خدمت رسانی کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن