ورزشی

بهانه‌تراشی‌های احمد جمشیدیان تمامی ندارد

این قسمت، برف و کانون هوادار! تیم فوتبال شهرداری همدان این هفته در خانه با چهار گل مغلوب حریف شد تا بدترین شکست نماینده استان در لیگ دسته اول ثبت شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، در هفته بیست‌ودوم لیگ دسته اول فوتبال تیم شهرداری همدان در خانه با چهار گل برابر شمس‌آذر قزوین مغلوب شد تا روزهای تیره و تار قرمزپوشان با احمد جمشیدیان ادامه داشته باشد. این نتیجه در حالی رقم خورد که شهرداری‌چی‌ها حالا با 24 امتیاز از 20 بازی خود را در رده یازدهم جدول هفده تیمی لیگ دسته اول فوتبال ایران می‌بینند.

اتفاقی که به هیچ عنوان زیبنده هگمتانه نیست و کسب میانگین 1.2 امتیاز در هر بازی خود دلیلی بر این ادعاست. نکته جالب اما قدیمی درباره این باخت، صحبت‌های سرمربی تیم شهرداری بعد از این بازی تلخ بود. به

انه‌تراشی‌هایی که امسال بارها و بارها شاهدش بوده‌ایم و تقریبا بعد از هر هشت شکست شهرداری و بعضا در برخی از دیدارها که با تساوی به پایان رسیده، احمد جمشیدیان به زمین و زمان گیر داده است. سرمربی شهرداری همدان این دفعه روی تمرین نداشتن تیمش در زمین چمن ظرف دو ماه اخیر مانور داد. در شرایطی که بیشتر تیم‌های کشور در سطوح مختلف در یکی دو ماه اخیر به‌دلیل بارش‌های سنگین برف شرایط مشابهی را تجربه کرده‌اند و آنطور که یکی از بازیکنان همدانی در تماس با بازیکنان تیم شمس‌آذر قزوین به آن پی برده، آخرین حریف شهرداری که با چهار گل از خجالت این تیم درآمد هم در قزوین تمرینات منظمی را در چندوقت اخیر دنبال نکرده است. ق

صه به همین‌جا ختم نشد و سرمربی شهرداری، روی عامل دیگری هم زوم کرد تا سریال ادامه‌دار توجیهات خود را طولانی‌تر کند. او بعد از بازی گفت: شمس‌آذر با ۲۰ هوادار اعزامی خود تشویق جانانه داشت، در حالی‌که ما با ۲۰۰ تماشاگر، فقط نظاره‌گر سکونشین‌ها بودیم. متاسفانه در این چند سال برنامه‌ریزی درستی برای ساماندهی تماشاگران و ایجاد کانون هواداران باشگاه شهرداری صورت نگرفته است! حرف سرمربی شهرداری اتفاقا خیلی به‌جا و منطقی است. اما آیا این مشکل امسال ظهور کرده؟ مگر شهرداری با همین تعداد اندک هوادار در سال‌های اخیر نتایج خوبی کسب نکرد؟ مگر الوند که همین 200 تماشاگر را هم نداشت، فقط یک‌ نفس تا رسیدن به لیگ برتر کم نیاورد؟ و یک سوال. بهتر نبود سرمربی تیم شهرداری بعد از دریافت چهار گل در یک بازی خانگی، به‌جای گفتن این جمله که هر نتیجه دیگری جز این ظلم به فوتبال بود، از مردم همدان عذرخواهی می‌کرد؟ اصلا چرا باید هر نتیجه‌ای جز این ظلم به فوتبال باشد؟ شمس‌آذر قزوین چند میلیارد بیشتر از شهرداری همدان هزینه کرده درست، اما مگر بازیکنانش همگی ستاره‌های این ممکلت هستند؟ مگر سالی که استقلال خوزستان با حضور مدعیان بزرگی مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان قهرمان لیگ برتر شد ظلمی به فوتبال این کشور صورت گرفت یا به‌خاطر آن قهرمانی فرد یا افرادی توبیخ شدند؟ اگر چنین است، لیاقت و صلاحیت کجای کار قرار می‌گیرد آقای جمشیدیان؟ آیا بهتر نبود کمی هم به توانایی کادرفنی تیم قزوینی اعتراف می‌کردید؟ به هر حال این سبک بهانه‌تراشی و بازی با کلمات هرچقدر که ادامه پیدا کند، از حوصله مردم و همین هواداران کم اما فهیم همدانی خارج خواهد بود. هوادارانی که به‌خاطر این باخت‌های پیاپی همین‌که شما را سرزنش نکردند جای شکرش باقیست. و بهتر بود به‌جای اینکه آنها را فقط یک سکونشین خطاب کنید، دست مریزادی حواله‌شان می‌کردید که در آن سرما تیم ناکام شما را تنها نگذاشتند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن