اجتماعیسلامت و پزشکی

اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریالی بهسازی خانه های بهداشت روستایی

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای در دیدار با دکتر عین اللهی وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از پیگیری جذب اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریالی جهت بهسازی، نوسازی و توسعه شبکه بهداشت و خانه های بهداشت روستایی ملایر خبر داد.

دکتر هادی بیگی نژاد در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ در این رابطه افزود: در دیدار با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، مطالبات مردم و مسئولین شهرستان در حوزه بهداشت و درمان از مقام عالی وزارت، پیگیری و مطالبه شد و تسریع در این رسیدگی‌ها را خواستار شدیم.

وی اظهار کرد: اهم موارد مطرح شده در این دیدار که به میزبانی دکتر عین اللهی، شامل تاسیس بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی ملایر که از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان همدان است.

بیگی نژاد خاطرنشان کرد: تاسیس رشته های جدید اعم از هوشبری، فوریت های پزشکی، توان بخشی و ارشد پرستاری در دانشکده پرستاری ملایر، ارتقای دانشکده پرستاری به دانشگاه علوم پزشکی، احداث مرکز فوریتهای پزشکی و اورژانس ازندریان، آموزشی شدن بیمارستان های مهر و امام حسین (ع) ملایر، از جمله مطالبات ما از وزیر بهداشت بود.

نماینده مردم ملایر گفت: در همه موارد فوق، که برخی از آنها دارای سابقه پیگیری است، دستورات لازم برای تسریع، بررسی یا اقدام لازم اخذ شد و تا تحقق کامل و اجرای همه موارد، بی وقفه پیگیری خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن