اجتماعی

آمادگی آموزش و پروش استان جهت اسکان فرهنگیان در نوروز ۱۴۰۲

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در جلسه هماهنگی ستاد اسکان موقت، از آمادگی کامل آموزش و پروش استان همدان جهت اسکان فرهنگیان در نوروز ۱۴۰۲ خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، محمود نقوی در جلسه هماهنگی ستاد اسکان موقت نوروزی فرهنگیان که در سالن زنده یاد موحدی برگزار گردید، اظهار داشت: با عنایت به تقارن ایام ماه مبارک رمضان با نوروز ۱۴۰۲ تمهیدات لازم جهت استقبال از این ماه پر خیر برکت و اطلاع رسانی در خصوص رعایت شئونات این ماه اقدام گردد.

   نقوی افزود: میهمانان فرهنگی آموزش و پرورش استان همدان در ۲۰ پایگاه در تعداد ۱۴۱ آموزشگاه و در ۱۲۸۰ اتاق(کلاس) پذیرش خواهند شد، که ۱۴۲ اتاق ویژه، ۱۰۲۹ اتاق الف، ۵۰ اتاق ب و ۵۹ مکان از قبیل نمازخانه ها، اردوگاه ها و… می باشد.

   وی با اشاره به استقبال گسترده مهمانان از خدمات سفر تابستانی آموزش و پرورش استان، خاطرنشان کرد: اجراي طرح ستاد اسکان موقت فرهنگیان از هفته آخر اسفند ماه سال جاری شروع و در تاریخ ۱۲ / ۰۱ / ۱۴۰۲ به پایان خواهد رسید.

   مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: بخش عمده کار ما در ستاد اسکان نوروزی باید به صورت اینترنتی خدمات رسانی شود تا مردم نیز در این مساله معطل و سردرگم نشوند.

   نقوی در ادامه تصریح کرد: نگاه ما به ستاد اسکان نوروزی نگاه خدماتی و رفاهی است و به هیچ عنوان نگاه درآمدی به مساله نداریم، چون اعتقاد داریم این مساله خودش را در بهبود روند تعلیم و تربیت نشان خواهد داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن