اجتماعی

واحدهای صنفی ملایر زیر ذره بین طرح نظارت

فرمانده انتظامی ملایر از پلمپ سه واحد صنفی متخلف در اجرای طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ملایر خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سرهنگ احمد ساکی در تشریح این خبر گفت: در راستای ساماندهي واحد‌هاي صنفي و برخورد با تخلفات صنوف، ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان از تعدادی از واحدهای صنفی شهرستان بازدید کردند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح سه واحد صنفی متخلف پلمپ و به متصدیان هفت واحد صنفي تذکر و تعهدات لازم از آنان گرفته شده است، افزود: پليس همواره تلاش مي کند تا با برقراري امنيت مطلوب در جامعه زمينه كسب و كار سالم را براي اصناف فراهم كند.

ساکی یادآور شد: با تداوم و تشديد اين گونه برنامه ها و اقدامات كنترلي و نظارتي پليس از عموم شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوي صنوف موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه از کشف 250 کارتن دستمال کاغذی احتکار شده در شهرستان با تلاش مامورین پلیس امنیت اقتصادی شهرستان خبر داد و گفت: در راستای شناسایی و دستگیری افراد فرصت طلبی که مبادرت به احتکار اقلام و مایحتاج ضروری مردم می کنند ، مامورین این یگان از احتکار اقلام سلولزی در در یک انبار در شهرستان ملایر مطلع شدند.

این مقام مسئول افزود: ماموران پس از هماهنگی با دستگاه قضایی در بازرسی از این انبار تعداد 250 کارتن دستمال کاغذی احتکار شده و بدون مجوز قانونی به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال را کشف کردند که در ادامه با تشکیل پرونده یک متهم به مراجع قضایی معرفی شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن