اجتماعی

کاشت ۵ میلیون بنفشه در بوستان‌های ملایر

شهردار ملایر گفت: تکمیل فضای سبز فاز سوم بلوار سیف‌الدوله، بازپيرايی و ساماندهی فضای سبز بوستان‎های سطح شهر،کاشت بیش از 15 هزار گلدان گل شب‌بو و کاشت پنج میلیون نشاءگل بنفشه در بوستان‌ها، میادین و بلوارهای سطح شهر درآستانه ی فرارسیدن بهار با هدف افزایش زیبایی‌های بصری معابر و بوستان‌ها، از جمله برنامه‌های در حال اجرای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای استقبال از نوروز است.

مجید فرجی در گفتگو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود:شهرداری ملایر در تکاپوی استقبال از بهار به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، برنامه‌های متنوعی را در راستای استقبال از نوروز ۱۴۰۲ در دست اجرا دارد.

وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در آستانه فرا رسیدن سال نو،گفت: به منظور خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شهروندان و مسافران نوروزی و زیباسازی و آراستگی منظر شهری، طرح استقبال از بهار همه ساله توسط این سازمان اجرا می‌شود و اجرای صحیح این طرح می‌تواند نقش مهمی در ایجاد نشاط و شادابی فضای عمومی شهر و شهروندان داشته باشد.

شهردار ملایر تصریح کرد: در راستای ارتقای کیفیت منظر، هویت‌بخشی به فضاهای شهری و تقویت حال و هوای نوروزی در جهان شهر ملایر، نصب بیش از 50 المان و استند نوروزی و 150 المان نوری در نقاط مختلف شهر در دستور کار قرارگرفته است.

فرجی با بیان اینکه فضاسازی و آذین‌بندی گسترده شهر در آستانه نیمه شعبان و عید نوروز با نصب ریسه‌های الوان، تعویض پرچم‌های فرسوده و نصب پرچم‌های رنگی انجام شده است، اظهار کرد: بیش از 200 عدد پایه پرچم در بلوارهای انقلاب و شهید بهشتی و بیش از 80 عدد پایه پرچم عمودی در پل انقلاب، جهت برگزاری هرچه باشکوه تر ایام پیش رو، نصب خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن