اجتماعی

بد قولی‌های سازمان هواپیمایی کشور

مدیر فرودگاه بین المللی همدان از بدقولی‌های سازمان هواپیمایی کشور خبر داد.

علی اصغر جهانگیری در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین عنوان کرد :ما به منظور دریافت پرواز از سوی سازمان هواپیمایی کشور صحبت‌های زیادی را انجام داده‌ایم، اما متاسفانه با بدقولی و تناقضات زیادی روبه رو شدیم.

وی اظهار کرد: این سازمان قول‌های زیادی به ما داد اما هیچ‌یک از وعده‌های خود را عملی نکرد، ما نیز از قول سازمان صحبت‌هایی را به مردم ارائه کردیم که نتوانستیم آن ها را عملی کنیم.

جهانگیری با اشاره به عدم پایداری وضعیت فرودگاه افزود: اکثر پایگاه‌های کشور این مشکل را دارند و نمی‌توان گفت تنها فرودگاه همدان است که دارای این مشکل است، اما با این وجود در سال‌های گذشته در ایام عید این مشکل کم رنگ‌تر بوده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از عمده‌ترین مشکلات ما تناقض در عرضه و تقاضاست، به طوری که ما با تعداد قابل توجهی تقاضا روبه رو هستیم و نمی‌توانیم این تقاضاها را مرتفع کنیم.

جهانگیری گفت: ما نیز در این شرایط نهایت تلاش خود را انجام داده‌ایم و از مقامات استانی استفاده کرده‌ایم، همچنین پیگیر این موضوع که حداقل 2 الی 3 پرواز داشته باشیم هم هستیم.

مدیر فرودگاه همدان در پایان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از علت‌ها نیز نبود ناوگان هوایی است که متاسفانه با عدم وجود ناوگان هوایی در استان روبه رو هستیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن