اجتماعی

معرفی زنان نخبه و تأثیرگذار به نسل جوان

مسئول بخش خواهران بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه امروز در جامعه ایران اسلامی زنان به بالندگی رسیده اند و با بسیاری از بانوان نخبه و تاثیرگذار جامعه روبرو هستیم، افزود: بیان توانمندی های بانوان ایرانی در رسانه ها و معرفی زنان نخبه استان همدان و الگوسازی از آنان، یکی از اهداف اصلی رخداد “زن، وطن، آگاهی” بود.

زهره پور وهابی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین؛ افزود: جشنواره ” زن، وطن، آگاهی” با هدف جلب توجه و تمرکز رسانه های استان و جریان سازی در زمینه جایگاه واقعی زنان ایران اسلامی شکل گرفت و اولویت آن بررسی نقش زنان در اعتلای ایران اسلامی و معرفی بانوان نخبه استان بود.

وی بیان کرد: با توجه به وقایع چند ماه اخیر در فضای مجازی تلاش کردیم با برگزاری این جشنواره، رسانه های استان همدان به سمت تولید محتوا پیش بروند و یک نگاه نو به جایگاه والای زنان جامعه اسلامی داشته باشند.

مسئول بخش خواهران بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از رسانه های استان سرویس های خبری خاصی را به جایگاه زنان موفق همدان و معرفی آنها اختصاص داده اند، افزود: اما همچنان توانمندی‌ها و ظرفیت بالای زنان موفق همدان مغفول مانده است و ما در این زمینه بسیاری از بانوان نخبه را داریم که به جامعه معرفی نشده اند.

پوروهابی با بیان اینکه در این برهه حساس تاریخی ضرورت دارد که دختران جوان و نوجوان ما با زنان موفق جامعه اسلامی آشنا شوند و بدانند که امروز زنان ایران اسلامی به بالندگی و موفقیت در عرصه های مختلف علمی فرهنگی، ورزشی، سیاسی و …. دست یافته اند، خاطرنشان کرد: جشنواره ” زن، وطن، آگاهی” گام موثری در این زمینه برداشت.

مسئول بخش خواهران بسیج رسانه استان همدان گفت: با وجود زمان بسیار کم منظور شده برای ارسال آثار به جشنواره، اثرهای ارزشمندی واصل شد و در نهایت بعد از بررسی هیئت داوران مهناز روزبهانی به عنوان نفر اول، اعظم مرادی حاصل به عنوان نفر دوم، سمیه مظاهری به عنوان نفر سوم و فاطمه زنگنه شایسته تقدیر معرفی شدند.

وی یادآور شد: آیین تجلیل از بانوان برگزیده جشنواره رسانه‌ای «زن، وطن، آگاهی» و گردهمایی خواهران رسانه‌ای استان همدان در دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان همدان برگزار شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن