اجتماعی

عرضه مستقیم کالا در نمایشگاه بهاره ملایر

فرماندار ملایر از گشایش نمایشگاه بهاره برای عرضه مستقیم کالا در ملایر خبر داد و گفت: ۳۰ نانوایی کشیک در ایام تعطیلات نوروز به مردم خدمات می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین؛ سلمان اسماعیلی در جلسه ستاد کنترل و تنظیم بازار، با بیان اینکه بنا بر گزارش‌های واصله از دستگاه‌های مختلف و بازدیدها و گزارش‌های میدانی از سطح بازار، امسال شرایط با ثبات‌تری نسبت به مدت مشابه سال قبل داریم، افزود: جلسات مستمر ماهانه ستاد کنترل و تنظیم بازار در شهرستان ملایر با ۱۲ جلسه برگزار شد.


وی اظهار کرد: هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی، میوه شب عید و سایر اقلام در بازار ملایر نداریم و کالا به وفور وارد شهرستان می‌شود و از روز شنبه ۲۰ اسفند ماه نمایشگاه بهاره ارائه کالاهای اساسی با ۴۵ غرفه در ملایر برپا می‌شود.


فرماندار ملایر با بیان اینکه در این نمایشگاه اقلام اساسی همچون گوشت، مرغ، برنج، روغن، پوشاک، کیف و کفش، خرما، آجیل و میوه با قیمت‌های مناسب عرضه و در دسترس مردم قرار می‌گیرد، گفت: با توجه به وجود مشکل توزیع اقلام در سال گذشته، امسال تلاش کردیم مجموعه مباشرین و شکل توزیع را سر و سامان دهیم.


اسماعیلی خاطرنشان کرد: نظارت‌ها بر روند فعالیت نانوایی‌ها تشدید شده و از ۱۰ روز قبل از عید ۳۰ نانوایی کشیک در نقاط مختلف شهرستان ملایر تعریف و به آنها ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه نانوایی‌ها موظف هستند تا ساعت ۱۰ شب نان با کیفیت در اختیار مردم قرار دهند و در صورت کسری سهمیه آرد، حاضریم این سهمیه را اضافه کنیم، گفت: بانک‌ها موظف هستند به صورت کامل در ایام تعطیلات نوروز، خدمات را از طریق خودپردازها ارائه دهند و از این بابت مشکلی نداریم.

این مقام مسئول افزود: برای رضایت‌مندی هرچه بیشتر مردم، نظارت‌ها را تشدید کردیم و کشیک‌ها و گشت‌های نظارتی مشترک نوروزی تعریف شده و به سوداگران اجازه نمی‌دهیم که در بازار التهاب ایجاد کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن